تاكید استاندار تهران بر تأمین برق بیمارستان ها در شرایط كرونا

تاكید استاندار تهران بر تأمین برق بیمارستان ها در شرایط كرونا

به گزارش بکسیها استاندار تهران ضمن اشاره به شرایط خاص استان تهران بر تأمین برق بیمارستان ها برای دستگاه اکسیژن ساز در شرایط کرونا تصریح کرد و اظهار داشت: باید تدوین طرح پدافند غیرعامل استان تهران تسریع شود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای پدافند غیرعامل اظهار داشت: در استان تهران میزان جمعیت رأی دهنده با ۱۳ استان برابری می کند و سرریز همه ناهنجاری ها را در تهران داریم، حضور یک و نیم میلیون اتباع و افزایش سالانه ۲۰۰ هزار نفر به جمعیت استان به جهت مهاجرت، شرایط تهران را خاص و ویژه کرده؛ از اینرو نگاه به مسائل استان باید همه جانبه باشد.

وی ضمن اشاره به ضرورت تأمین برق افزود: در شرایط کرونا هزینه تأمین برق بیمارستان ها برای دستگاه اکسیژن ساز ضروریست و باید همه تدبیر و کمک نماییم تا مساله مدیریت شوند.

استاندار تهران ضمن اشاره به این که تأمین برق در روزهای پیش رو اهمیت زیادی دارد، خاطرنشان کرد: فعالیت ارزهای دیجیتالی تا آخر شهریور تعطیل می شود که بیشتر آنها در استان تهران فعال می باشند، همینطور در زمینه صنعت هم نیازمند تدابیر خاصی هستیم.
وی افزود: پدافند غیر عامل اهمیت خاصی پیدا کرده و هر کشوری که به آن نپردازد غفلت جبران ناپذیر و نابخشودنی است چونکه پدافند غیرعامل در ابعاد مختلف شامل خنثی کردن توطئه بیگانگان و هم در تأمین امنیت و رضایت مندی افراد جامعه نقش موثری دارد. تقویت همه ابعاد پدافند غیرعامل به صورت جامع، علمی و تخصصی ضروریست که این مهم در استان تهران مورد توجه می باشد.

محسنی بندپی تصریح کرد: طرح جامع پدافند غیرعامل استان تهران در زمینه انتخاب مشاور متخصص با موانعی همراه بود که حالا این آمادگی وجود دارد تا این طرح تهیه و به سرانجام برسد.
منبع:

1400/03/11
21:00:48
0.0 / 5
756
تگهای خبر: دستگاه , دیجیتال , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد