رییس موسسه علمی كاربردی شهرداری تهران اعلام كرد

فراخوان ثبت نام بدون کنکورکاردانی و کارشناسی موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران

فراخوان ثبت نام بدون کنکورکاردانی و کارشناسی موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران از شروع ثبت نام دانشجویان ورودی مهرماه 1400خبر داد و اظهار داشت: متقاضیان مقاطع کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای تا 31 مرداد در مراکز این موسسه پذیرش می شوند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، روح الله علیخان گرگانی با بیان این خبر اظهار نمود: ثبت نام از دانشجویان ورودی مهرماه از امروز ۲۴ مردادماه در ۴ مرکز علمی- کاربردی شهرداری تهران شروع شده و تا اختتام روز یکشنبه ۳۱ مرداد ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به جذب دانشجو در ۶۱ رشته تحصیلی اظهار داشت: این رشته ها در مقاطع کاردانی و کارشناسی بصورت تخصصی در حوزه های «امور اجتماعی و فرهنگی»، «آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری»، «حمل و نقل و ترافیک» و «فناوری، نوسازی و شهر هوشمند» بوده و در مراکز ۴گانه موسسه، به آموزش و تربیت دانشجو می پردازد.
گرگانی همین طور از تسهیلات ویژه برای کارکنان و خانواده شهرداری تهران خبرداد و اضافه کرد: امسال برای ورودی مهرماه، ۲۱ رشته به حوزه «اجتماعی و فرهنگی»، ۱۹ رشته به حوزه «فناوری، نوسازی و شهر هوشمند»، ۱۱ رشته به حوزه «حمل و نقل و ترافیک» و۱۰ رشته به حوزه «آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری» اختصاص یافته است.
بنا بر اعلام رئیس موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران، ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شامل اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی (پشت و رو)، کارت اختتام خدمت (پشت و رو برای آقایان)، اصل مدرک دیپلم برای مقطع کاردانی و اصل مدرک کاردانی برای مقطع کارشناسی الزامی است.
بر اساس گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران، وی اشاره کرد: متقاضیان می بایست بعد از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، با مراجعه به پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.1400/05/24
15:42:21
0.0 / 5
786
تگهای خبر: آموزش , خدمات , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد