مدیرعامل سازمان میادین شهرداری تهران خبر داد

آغاز تزریق دز دوم واکسن کارگران میادین میوه و تره بار

آغاز تزریق دز دوم واکسن کارگران میادین میوه و تره بار

به گزارش بکسیها مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با بیان این که تزریق دُز اول واکسن کارگران میادین و بازارهای میوه و تره بار هفته قبل به پایان رسید، اظهار داشت: از بامداد امروز (شنبه ۲۰ شهریور)، تزریق دُز دوم واکسن کارگران این مراکز شروع شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سید سعید راد ضمن اشاره به رجوع گسترده شهروندان به ۲۶۱ میدان و بازار میوه و تره بار، اضافه کرد: به منظور کاهش احتمال مبتلا شدن و انتقال بیماری کووید-۱۹، انجام واکسیناسیون کارگران این مراکز از اهمیت و لزوم ویژه ای برخوردار می باشد.
وی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران را در اجرای دستورالعمل های بهداشتی برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا سازمان پیشگام دانست و تاکید کرد: عرضه بی وقفه خدمات به شهروندان در طول سال با پایین ترین میزان تعطیلات، با وجود ویروس کرونا و خطر مبتلا شدن به آن، کارگران این سازمان را در صف اول خدمت رسانی قرار داده است.
راد با تاکید بر این که حفظ سلامتی و جان شهروندان و کارکنان و کارگران سازمان مدیریت میادین یکی از مهم ترین دغدغه های سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران است، اظهار نمود: با وجود تمامی مسائل و مشکلات، بر مبنای تدابیر و تمهیداتی که اتخاذ و اجرا کردیم، موفق شدیم تا جای ممکن ارزاق و مایحتاج مورد نیاز شهروندان را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب، تأمین و عرضه نماییم.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، راد با درخواست از عموم شهروندان برای رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک و دستکش و حفظ فاصله فیزیکی با دیگران هنگام رفتن به میادین و بازارهای میوه و تره بار، تصریح کرد: این سازمان، اقدامات پیشگیرانه ای برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا را در این مراکز انجام داده و انتظار ما از شهروندان عزیز، همراهی و همکاری بیشتر از پیش برای عبور از این روزهای دشوار است.
منبع:

1400/06/21
11:13:03
0.0 / 5
608
تگهای خبر: خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد