مدیر کل حوزه امور مناطق شهرداری تهران منصوب گردید

مدیر کل حوزه امور مناطق شهرداری تهران منصوب گردید

شهردار تهران با صدور حکمی مدیر کل حوزه امور مناطق شهرداری تهران را منصوب نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران با صدور حکمی رضا محمدی را به سمت مدیر کل حوزه امور مناطق شهرداری تهران منصوب نمود.
محمدی تا حالا سوابق اجرائی معاون امور مناطق سازمان بازرسی در شهرداری تهران، معاون منابع انسانی سازمان بازرسی در شهرداری تهران، مشاور اجرائی و مدیر آموزشی سازمان بازرسی در شهرداری تهران، مسئول نگهداشت شهر در بازرسی شهرداری تهران، سرپرست سازمان موقوفات آستان قدس رضوی در استان تهران، مشاور و مدیر بازرسی سازمان موقوفات آستان قدس رضوی در استان تهران، مسئول نگهداشت شهر در شهرداری تهران و مدیر بازرسی سازمان پسماند و شهرداری و مشاور و بازرس ویژه شهرداری تهران را در کارنامه خود دارد.
همین طور سایر مسئولیت های وی شامل مسئول بسیج ادارات مرکزی در شهرداری تهران، مدیر اجرائی و عمرانی مواکب شهرداری تهران در کشور عراق، نماینده شهرداری تهران در موضوع خدمات شهری کشور عراق طریق نجف و کربلا، مدیر عامل تعاونی مسکن سازمان بسیج و سازمان بازرسی در شهرداری تهران و مشاور کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر چهارم است.
رضا محمدی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی (توسعه اقتصادی) است و سابقه نزدیک به ۲۰ سال فعالیت در شهرداری تهران را دارد.
منبع:

1400/08/10
22:57:32
0.0 / 5
779
تگهای خبر: آموزش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد