وجود ۵۷۷ واحد تولیدی نیمه فعال در استان تهران

وجود ۵۷۷ واحد تولیدی نیمه فعال در استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ضمن اشاره به این که ۵۰ هزار و ۶۷۸ واحد تولیدی در استان تهران فعالیت می نمایند که ۱۵۶۳ واحد راکد هستند و ۶۵۵ طرح صنعتی پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد دارند، اضافه کرد: افزایش ظرفیت ۵۷۷ واحد تولیدی نیمه فعال در استان تهران به جدیت دنبال خواهد شد.


حشمت اله عسگری در گفتگو با ایسنا، درباره افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی نیمه فعال در استان تهران اظهار داشت: ۵۰ هزار و ۶۷۸ واحد تولیدی در استان تهران داریم که یک هزارو ۵۶۳ واحد راکد هستند و ۶۵۵ طرح صنعتی هم پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد دارند. بر همین مبنا پیگیری خواهیم کرد که طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بیشتر با انجام اقدامات موثر امسال به بهره برداری برسند.
وی ادامه داد: از طرفی تعداد ۵۷۷ واحد تولیدی نیمه فعال در سطح استان تهران وجود دارد؛ بر همین مبنا افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی نیمه فعال با عنایت به داشتن امکانات و تجهیزات لازم برای سالجاری در دستور کار قرار گرفته است.
عسگری تصریح کرد: کمبود سرمایه در گردش یکی از دغدغه های مهم این واحدهای تولیدی است. منابع بانکی به میزان کافی در استان وجود دارد و با مرتفع نمودن بعضی از مشکلات غیر بانکی همچون گمرکی و مالیاتی میتوان از ظرفیت این واحدها استفاده حداکثری را داشته باشیم.



1401/02/23
23:29:50
0.0 / 5
648
تگهای خبر: سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد