انتقاد عضو شورای شهر از قیمت بیشتر و کیفیت کمتر در بعضی غرفه های میوه و تره بار

انتقاد عضو شورای شهر از قیمت بیشتر و کیفیت کمتر در بعضی غرفه های میوه و تره بار

به گزارش بکسیها مهدی عباسی در واکنش به گزارش مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درباب اقدامات سازمان اظهار داشت: در محله نفرآباد قیمت های غرفه 20 تا 30 درصد از میوه فروشی بیشتر و کیفیت آن نیز پایین تر بود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مهدی عباسی در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بعد از ارائه گزارش مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران طی پرسشی از آقای فصاحت خواهان شد که باتوجه به دسته بندی فعالیت میادین و بازارها و غرفه ها، بگویند که چه تعداد بازار یا غرفه در این دوره راه اندازی شده و از کدام دسته بوده است و الان در چه وضعیتی هستند؟
وی افزود: برای نمونه غرفه ای در محله نفرآباد تاسیس شده بود یا در بعضی ایستگاه های مترو... که بیشتر به غرفه می ماند تا میدان بازار.
عباسی اشاره کرد: موضوع دیگری که باید به آن بپردازیم بحث قیمت گذاری در بازارهای تحت نظارت شهرداری است چونکه در همان محله نفرآباد قیمت های غرفه ۲۰ الی ۳۰ درصد از میوه فروشی بیشتر و کیفیت آن نیز پایین تر بود.
در بخش دیگری از این جلسه جعفر تشکری هاشمی، رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران نیز با اشاره به هزینه گزاف جابجایی ضایعات میوه و تره بار اظهار داشت: سازمان میادین چه برنامه ای برای جابجایی ضایعات میوه و تره بار از زمین تا میادین و از منزل مردم تا محل دفن زباله دارد؟
وی با اعلان اینکه میادین میوه و تره بار فضاهایی هستند که مردم از گرانی به آن پناه می آوردند، اظهار داشت: ما ضایعات را از زمین تا میادین و از خانه های مردم تا محل دفن زباله، با هزینه گزاف جابه جا می نماییم و درخواست من این است که مدیرعامل سازمان توضیحاتی عرضه نماید که چه برنامه ای برای مدیریت این مساله دارد. ایستگاه های مترو شاید محل مناسبی برای عرضه محصولات نباشند. البته با این وجود عرضه محصولات در این ایستگاه ها مطرح، اما عملیاتی نشد و تقاضا داریم دراین زمینه توضیح داده شود.
تشکری هاشمی افزود: اگر بتوانیم فروشگاه های برخط را راه اندازی نماییم می توانیم خدمات بهتری ارائه دهیم و مشاغل جدید ایجاد نماییم. در عین حال می توانیم سرمایه های شهر را به سمت راندمان بالاتر هدایت نماییم.
منبع:

1401/04/07
23:13:53
0.0 / 5
276
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد