شهردار تهران مطرح كرد؛

بازارسازی برای شرکتهای دانش بنیان توسط شهرداری

بازارسازی برای شرکتهای دانش بنیان توسط شهرداری

شهردار تهران اظهار داشت: شهرداری خود متقاضی خیلی از خدمات فناورانه است و بازار بزرگی را برای شرکتهای دانش بنیان بوجود می آورد.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم امضای تفاهمنامه مشترک با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه کمیته ای مشترک برای انجام فعالیت ها شکل گرفته است اظهار داشت: امیدواریم این تفاهمنامه منجر به ایجاد جهش فناورانه در شهر و گستردگی فعالیت هایمان شود.
وی با اشاره به اینکه تهران از هر جهت مستعد پیشرفت است اظهار داشت: تحول بزرگ پایتخت با تاکید بر دانش انجام می شود و ایجاد هویتی فناورانه و دانش بنیان برای تهران منجر به تحقق اهداف پیش رو می شود.
زاکانی با اشاره به اینکه امیدواریم در کنار هویت پایتخت، شاهد هویت هوشمندسازی و فناورانه آن هم باشیم عنوان کرد: همکاریهای خوبی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت گرفته است و شهرداری خود متقاضی خیلی از خدمات فناورانه است و بازار بزرگی را برای شرکتهای دانش بنیان بوجود می آورد.
شهردار تهران خاطرنشان کرد: بخش اول فعالیت ما ناظر بر رفع نیازهای شهرداری است و امیدواریم با صورت جدیدی اداره شهر را بر پایه دانش پیش ببریم.
وی اضافه کرد: همینطور به دنبال این هستیم تا ظرفیت های مختلف شهر را برای شرکتهای دانش بنیان بکار بگیریم.
زاکانی به مسیرهای احصا شده برای توسعه فعالیتهای فناورانه در سطح شهر اشاره کرده و اظهار داشت: برای بوستان گفتگو بعنوان نمایشگاهی دائمی برای معرفی محصولات شرکتهای دانش بنیان درآمده است. همینطور در کارخانه سیمان ری و همینطور مجموعه ای در شرق تهران اقدامات فناورانه پیش می رود.


1401/05/09
19:01:39
0.0 / 5
650
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد