بهره برداری همزمان از ورودی های جدید در ایستگاه های خط ۶ متروی تهران

بهره برداری همزمان از ورودی های جدید در ایستگاه های خط ۶ متروی تهران

بکسیها: 2 ورودی جدید به ورودی ایستگاه های خط 6 متروی تهران اضافه خواهد شد؛ ورودی های دوم ایستگاه های شهید رضایی و شهید اشرفی اصفهانی، بطور همزمان افتتاح و جهت تسهیل دسترسی به خط 6 در اختیار شهروندان قرار می گیرند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، علی مزینانی مجری خط ۶ مترو تهران با بیان مطلب فوق اضافه کرد: ورودی نخست ایستگاه شهید رضایی که در کوچه رئوفی قرار دارد، مهرماه سال قبل به بهره برداری رسید و حالا ورودی دوم که در خیابان شهدای ۱۷ شهریور واقع شده است، تکمیل و در اختیار مسافران قرار می گیرد. ایستگاه شهید رضایی در منطقه ۱۵ قرار داشته و به لحاظ محل جغرافیایی خاص خود، روزانه مسافران مختلفی به آن رجوع می کنند.
وی ادامه داد: همزمان با شروع به کار این ورودی، شاهد شروع بهره برداری از ورودی دوم ایستگاه شهید اشرفی اصفهانی نیز خواهیم بود؛ ورودی جدید به مردم کمک می نماید تا بوسیله خیابان های پیامبر و اباذر و همین طور مراجعان بیمارستان پیامبران به ایستگاه شهید اشرفی اصفهانی دسترسی راحت تری پیدا کنند. با شروع به کار این ورودی، در حقیقت ۲ دستگاه آسانسور و ۴ رشته پله برقی به امکانات ایستگاه مذکور اضافه می شود. ورودی نخست ایستگاه شهید اشرفی اصفهانی که در منطقه ۵ قرار دارد، اسفندماه سال ۱۳۹۹به روی مردم گشوده شده بود.
بنا براعلام روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، مجری خط ۶ مترو در آخر صحبت های خود ضمن اشاره به معماری خاص ورودی دوم ایستگاه شهید رضایی، اظهار داشت: در مجموع حدود ۷۵ میلیارد تومان برای بهره برداری از ورودی های جدید در این دو ایستگاه از خط ۶ هزینه شد تا عملیات ساختمانی و تجهیزاتی آنها تکمیل شود.1401/06/13
10:39:50
0.0 / 5
431
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد