پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام كرد

نزاع و درگیری منجر به قتل در شرق تهران

نزاع و درگیری منجر به قتل در شرق تهران

به گزارش بکسیها، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از نزاع و درگیری منجر به قتل یک همسر در شرق پایتخت اطلاع داد.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، به نقل از پلیس تهران، در ساعت ۱۹: ۰۰ روزچهارشنبه ۹ فروردین ماه ۱۴۰۲ اعضای خانواده یک خانم ۴۰ ساله بنام پروین، با رفتن به کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس اعلام داشتند: دخترمان از امروز بامداد پاسخگوی تماسهای تلفنی ما نیست و بعد از مدتی تلفن همراهش خاموش شده است. با تلفن همراه همسرش تماس گرفتیم اما او هم پاسخگوی تماسهای ما نبود و تلفن همراه او هم بعد از چندین نوبت عدم پاسخگویی، خاموش شد. به درب خانه آنها در محدوده میدان رهبر رفتیم اما باز هم کسی جوابگوی زنگ خانه نبود و تلفن پروین و همسرش هم در این زمان خاموش شده بود. با عنایت به تشکیل پرونده مقدماتی با مبحث "فقدان افراد"، مأموران کلانتری با رفتن به درب خانه محل سکونت پروین و همسرش، مبادرت به بررسی مبحث کرده؛ با حضور در محل سکونت پروین و بررسی صحت اظهارات خانواده وی، مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی وارد خانه شده و در بازرسی داخل خانه، جسد پروین در داخل اتاق پذیرایی و در حالیکه مورد برخورد ضربات مختلف چاقو قرار گرفته بود، کشف شد. با عنایت به شواهد صحنه جنایت، بلافاصله مبحث به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام؛ کارآگاهان این اداره در محل حاضر و در تحقیقات از همسایگان اطلاع پیدا کردند که پروین و همسرش بنام حمید. ق (۴۵ ساله) در ساعت ۹: ۰۰ همان روز، درگیری شدیدی با یکدیگر داشته بگونه ای که صدای درگیری و مشاجره لفظی آنها به وضوح توسط همسایگان شنیده شده است. با عنایت به اظهارات همسایگان، بررسی انگیزه ارتکاب جنایت با مبحث اختلاف و درگیری در میان زن و شوهر مورد بررسی کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت و اعضای خانواده پروین هم سابقه درگیری و نزاع میان پروین و همسرش را تأیید کردند.
با عنایت به شواهد و قرائن و مستندات بدست آمده، بررسی فرضیه وقوع قتل خانوادگی و ارتکاب جنایت توسط همسر پروین در دستور کار قرار گرفت؛ کارآگاهان در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که حمید. ق، در ساعت ۱۱: ۰۰ با حالتی پریشان و مضطرب از خانه خارج شده است و بعد از آن کسی حمید را ندیده و هیچکس از وی اطلاع ندارد. سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با بیان این خبر اظهار داشت: با عنایت به شواهد و مستندات بدست آمده، وقوع جنایت خانوادگی در پرونده محرز شده؛ بنابراین ضمن هماهنگی با شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی، تحقیقات پلیسی جهت دستگیری همسر مقتوله در دستور کار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.


منبع:

1402/01/10
22:04:36
0.0 / 5
577
تگهای خبر: تلفن , تلفن همراه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد