برگزاری نشست مدیران سازمان بهشت زهرا (س) و کمیته امداد با مبحث اشتغال

برگزاری نشست مدیران سازمان بهشت زهرا (س) و کمیته امداد با مبحث اشتغال

به گزارش بکسیها، نشست مدیران سازمان بهشت زهرا (س) و حوزه اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران با مبحث اشتغال و در قالب فعالیتهای مرکز نیکوکاری بهشت برگزار گردید.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا و بنابر اعلام سایت شهر، با هدف تحقق اهداف خیرخواهانه و توانمندسازی قشر صدمه پذیر جامعه جلسه مشترک مدیران سازمان بهشت زهرا (س) و حوزه اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران با مبحث اشتغال در قالب فعالیتهای مرکز نیکوکاری بهشت وابسته به سازمان بهشت زهرا (س) برگزار شد.
در این نشست در رابطه با هماهنگی و برنامه ریزی برای ایجاد کارگاه های اشتغالزایی بحث و تبادل نظر شد و تفاهم هایی در رابطه با تجهیز این کارگاه ها و چگونگی به کارگیری نیروی مورد نیاز و فروش محصولات ساخته شده صورت گرفت که در هفته های آتی اقدامات لازم و کارساز از طرف طرفین صورت گیرد.
این نشست با حضور، معاون سازمان بهشت زهرا (س)، عضو هیات مدیره سازمان بهشت زهرا (س)، چرمی مدیر راهبری شغلی کمیته امداد کشور، عبدوی رئیس راهبری شغلی کمیته امداد استان تهران و آرونی رئیس اداره کمیته امداد شهرستان کهریزک برگزار شد.
بر اساس این گزارش، مرکز نیکوکاری بهشت به منظور حمایت و پشتیبانی از قشر صدمه دیده و در معرض صدمه جامعه و با هدف انجام حمایت های تحصیلی، معیشتی، درمانی و کمک به اشتغال زایی اقشار صدمه دیده از جانب سازمان بهشت زهرا (س) تاسیس شده است.1402/02/22
20:43:22
0.0 / 5
345
تگهای خبر: محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد