سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد

شروع عملیات اجرای روکش آسفالت در فاز نخست آزادراه شهید شوشتری

شروع عملیات اجرای روکش آسفالت در فاز نخست آزادراه شهید شوشتری

بکسیها: سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از شروع عملیات اجرای روکش آسفالت در مقاطعی از فاز نخست آزادراه شهید شوشتری آگاهی داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، عباس شعبانی با اشاره به شروع عملیات اجرای روکش آسفالت در فاز نخست آزادراه شهید شوشتری، اظهارکرد: مقاطعی از فاز نخست آزادراه شهید شوشتری در محدوده کیلومتر ۵ تا ۶، روکش آسفالت شد.
وی با اعلان اینکه اجرای لایه نخست روکش آسفالت در مقاطعی از فاز نخست آزادراه شهید شوشتری متعاقب اجرای اقداماتی از قبیل خاکبرداری، خاکریزی، تثبیت بستر و راه اندازی دیوارهای پیش ساخته صورت گرفته است، اضافه کرد: اجرای روکش آسفالت در دو باند شرقی و غربی انجام شده است؛ در صورتیکه هر باند با عرض ۱۷ متر، دارای ۳ لاین عبوری و ۲ لاین اضطرار است.
شعبانی تصریح کرد: برای روسازی این مقطع، حدود ۲۵۰۰ تن آسفالت بیندر پخش و اجرا شده است.
سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، راه اندازی زیرگذر جهت ایجاد دسترسی غربی-شرقی پادگان ارتش، خاکبرداری و خاکریزی در کیلومتر ۶.۱۰۰ تا ۷.۴۰۰، عملیات بسترسازی و خاکریزی در کیلومتر ۸.۰۶۰ تا ۸.۳۲۰ و همین طور تجهیز یک کارگاه دائمی را همچون کارهای درحال اجرا در مقاطع مختلف پروژه دانست.
همین طور آزادراه شهید شوشتری محوری شمالی-جنوبی در منتهی الیه شرق تهران بوده که بزرگراه های آزادگان، شهید رستگار و امام رضا(ع) در جنوب شرق پایتخت را به بزرگراه شهید یاسینی در شمال شرق تهران متصل می سازد.
طبق گزارش سایت شهر، با بهره برداری از این آزادراه علاوه بر تکمیل رینگ بیرونی شهر تهران، جریان ترانزیتی برون شهری بدون نیاز به عبور و مرور از معابر داخل شهری شرق پایتخت برقرار شده و علاوه بر کاهش ترافیک بزرگراه های بسیج و شهید یاسینی، شـاهد صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش انتشار آلاینده ها خواهیم بود.1402/03/17
09:41:53
0.0 / 5
337
تگهای خبر: پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد