بررسی ملاحظات انتظامی و ترافیكی برای برگزاری جمعه بازارها

بررسی ملاحظات انتظامی و ترافیكی برای برگزاری جمعه بازارها

مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از برگزاری چندین  روزبازار به مناسبت دهه كرامت در سطح تهران  خبر داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سید علی مفاخریان در کمیته برنامه ریزی جمعه بازار دهه کرامت با اعلان اینکه پشتیبانی از مشاغل خانگی برای کمک به اقتصاد زنان سرپرست خانوار در دستور کار شرکت ساماندهی و اداره کل بانوان شهرداری قرار دارد، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های اقتصادی در شرایط بد اقتصادی که شیوع ویروس کرونا به آن دامن زده است اهمیتی دوچندان پیدا می کند در این خصوص هم نمایشگاه هایی در بوستانهای مختلف شهر انجام می شود. ما در صدد هستیم از ظرفیت خیابان های اصلی وبرخی راستهها، در ساعاتی از شبانه روز به ارائه خدمات برای کسب و کارهای کوچک و بساط گسترانی اختصاص دهیم.

وی ادامه داد: بر این اساس در روزهای دهه کرامت در ماه مرداد فضاهایی را در مکان های پیشنهادی در ۲۲ منطقه شهر، در ایام جمعه جهت راه اندازی جمعه بازار اختصاص دهیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاکید بر این که غرفه ها در بازارها به افرادی با ساز و کار مشخصی به افراد واجد شرایط واگذار می شود، اظهار داشت: ایجاد این ظرفیت با بررسی دقیق ملاحظات ترافیکی، امنیتی، انتظامی، تامین پارکینگ، دسترسی حمل و نقل عمومی به صورت جایگزین برای خطوط بی آرتی در گیر ممکن خواهد بود که در جلسه با مسئولان ذی ربط طرح و پیگیری می شود.1399/04/17
23:23:30
5.0 / 5
1731
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد