كاراگاه ولی پور:

دستگیری ۴ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی

دستگیری ۴ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی

به گزارش بكسیها رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری 4 دلال بزرگ ارز در فضای مجازی آگاهی داد و اظهار داشت: متهمان با خرید و فروش ارز غیرقانونی سبب نوسانات قیمت بازار ارز و سیر صعودی قیمت ها شده بودند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی اظهار داشت: در رصدهای اطلاعاتی در فضای مجازی، مشخص شد که ۴ تن از کاربران فضای مجازی با کارهای ارزی در فضای مجازی نقش عمده ای در تعیین قیمت و گرانی ها و نوسانات قیمت ارز دارند که شناسایی و دستگیری آنها در اختیار تیمی از کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در بررسی به عمل آمده مشخص شد این گروه ها با تأسیس اتاق هایی در فضای مجازی در حوزه معاملات فردایی و کاغذی طلای آب شده و نرخ دهی بازار فعالیت دارند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این تحقیقات پلیسی ۴ فرد فعال در فضای مجازی شناسایی شدند، اشاره کرد: در ادامه تحقیقات، هویت این افراد شناسایی و با هماهنگی های قضائی هر ۴ متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی گشتند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ بیان کرد: با وجود افزایش ۱۰ دلاری انس جهانی طلا، دستگیری اعضای این باند تأثیر فاحشی بر کاهش تقاضای معاملات فردایی و ریزش محسوس قیمت طلا و سکه داشته است.


منبع:

1399/07/30
22:26:38
5.0 / 5
967
تگهای خبر: فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد