اختصاص سالانه 15 هزار قبر رایگان به شهروندان

اختصاص سالانه 15 هزار قبر رایگان به شهروندان

بکسیها: سازمان بهشت زهرا (س) سالانه 15 هزار قبر به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می دهد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) با تکذیب خبرهای قبر ۴۰۰ میلیونی و مقبره ۵ میلیاردی در بهشت زهرا(س)، اظهار داشت: تصویب لایحه قیمت گذاری قبور یکی از اقدامات مهم و شایسته و قابل توجه شورای اسلامی شهر تهران در سالهای اخیر بوده که به صورت شفاف قیمت قبور و خدمات بهشت زهرا(س) به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده است و بر طبق تعرفه های مصوب شورای اسلامی شهر تهران که بیشترین آن بیست میلیون تومان و کمترین آن رایگان می باشد، دریافت می شود.

این در حالیست که واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان در صورت درخواست همچنان در دستور کار سازمان بهشت زهرا(س) قرار دارد و این سازمان بطور متوسط در سال ۱۵ هزار قبر رایگان برای دفن متوفیات به شهروندان تهرانی اختصاص می دهد. هزینه های خدمات در بهشت زهرا(س) نیز تابع همین ضوابط و قوانین مصوب شورای اسلامی شهر تهران می باشد.

در این گزارش آمده است که سازمان بهشت زهرا(س) در حال حاضر۱۱ ماه است که در بحران بی سابقه در خط اول مبارزه با کرونا می باشد و در یکی از سخت ترین شرایط کاری پرسنل بهشت زهرا(س) در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان با این ویروس مبارزه می کنندو تا حالا اهتمام نموده است نهایت تکریم و تعظیم خانواده های داغدار را با همه توان در یک شرایط سخت در دستور کار خود قرار دهد.
منبع:

1399/10/22
13:22:43
0.0 / 5
384
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد