رییس كمیته اقتصاد شورای اسلامی شهر تهران تاكید كرد

لزوم مهار گرانی ها در آستانه نوروز ۱۴۰۰ و موج چهارم كرونا

لزوم مهار گرانی ها در آستانه نوروز ۱۴۰۰ و موج چهارم كرونا

رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: خدمات همکاران زحمتکش فروشگاه های زنجیره ای شهروند و میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در روزهای شیوع ویروس کرونا در جهت تامین اقلام مورد نیاز شهروندان بهادار بود، پس شایسته است تلاش این بخش ها مورد توجه قرار گیرد تا در آستانه نوروز سال 1400 در مهار گرانی نیز تلاش بیشتری صورت گیرد و با توجه به خطرات احتمالی طغیان موج چهارم کرونا با انگیزه و دقت اهتمام بیشتری به ارائه خدمات همت گمارند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سید محمود میر لوحی در دویست و هفتاد و سومین جلسه شورا در تذکری خطاب به وزیر صمت، وزیر بهداشت و شهردار تهران خواهان تقدیر و تشکر از همکاران خدوم فروشگاه های زنجیره ای شهروند و میادین میوه و تره بار شهرداری تهران شد و اضافه کرد: همکاران و شهروندان در جریان هستند سال قبل در اسفند۹۸ و فروردین ۹۹چه فضای پر اضطرابی را کرونا و اعوان کرونا ایجاد کرده بودند تا تهیه اقلام مورد نیاز مردم را گرفتار مشکل کنند.
وی افزود: اما فروشگاه های شهروند و میادین میوه و تره بار مسئولانه در دفاع از شهروندان و مردم ایستادند و در تامین اقلام عمومی شهر همت گماردند همچنان که تا حالا ۱۸۶ همکار ما در شهروند به این بیماری منحوس مبتلا شده اند اما باز لحظه ای از وظایف خود غفلت نکردند تا اقلام مورد نیاز شهروندان تامین گردد. لکن خدمات این عزیزان در کنار تولید کنندگان بخش کشاورزی و غذایی و مایحتاج مردم به خوبی دیده نشده است.
وی ادامه داد: از وزیر صمت، وزیر بهداشت و آقای حناچی شهردار تهران می خواهم ضمن اینکه از همکاران این دو بخش تشکر شود چونکه این ها زحمت مسئولانه و دلسوزانه ای انجام دادند، در آستانه نوروز ۱۴۰۰ که باردیگر دست هایی از آستین بیرون آمده و با شروع نگرانی ها از موج چهارم بیماری باز تلاش می کنند تا بازار را ملتهب کنند و اقلامی نظیر میوه و مرغ را گران کردند، از این اعمال جلوگیری به عمل آورند.
میرلوحی اشاره کرد: شایسته است تلاش این بخش ها مورد توجه قرار گیرد تا در آستانه نوروز سال ۱۴۰۰ برای مهار گرانی نیز تلاش بیشتری صورت گیرد و با توجه به خطرات احتمالی طغیان موج چهارم کرونا با انگیزه و دقت اهتمام بیشتری به ارائه خدمات داشته باشند.1399/11/28
16:06:36
0.0 / 5
758
تگهای خبر: خدمات , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد