در گزارش بكسیها مطرح شد؛

توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی میان خانواده های نیازمند به همت جهادی ها

توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی میان خانواده های نیازمند به همت جهادی ها

بکسیها: مسئول قرارگاه شهید محمد عبدی اظهار داشت: همزمان با اعیاد شعبانیه و فرارسیدن سال نو، ۲۵۰ بسته معیشتی و حمایتی میان خانواده های نیازمند شهر تهران توزیع شد.


مهدی اخگری مسئول قرارگاه شهید محمد عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اقدامات این گروه جهادی اظهار داشت: باتوجه به سخنان گذشته رهبر معظم انقلاب در خصوص انجام کمک مومنانه و دست گیری از هموطنان نیازمند، اعضای قرارگاه جهادی شهید عبدی مبادرت به تقویت خدمات جهادی خود بخصوص با این محور کردند. وی در این خصوص توضیح داد: در همین راستا هم طی روزهای گذشته ۲۵۰ بسته معیشتی و حمایتی میان ۲۵۰ خانواده نیازمند شهر تهران، به همت این گروه جهادی توزیع شد. اخگری با اعلان اینکه این بسته ها به مناسبت اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال نو به هموطنان نیازمند اعطا شده است، اضافه کرد: این بسته ها در ۵ نقطه از شهر ازجمله مناطق حاشیه ای پایتخت و میان خانوارهای از پیش شناسایی شده، پخش گردید تا گوشه ای از مشکلات خانواده ها در روزهای نوروز رفع گردد.

مسئول قرارگاه شهید محمد عبدی اشاره کرد: بسته های معیشتی توزیعی هر کدام به ارزش یک میلیون تومان بود که به همت خیرین شرق تهران و با کمک اعضای گروه جهادی شهید عبدی تهیه، بسته بندی و توزیع شد. این سبدهای حمایتی شامل گوشت، برنج ایرانی، ماکارونی، رب، قند، شکر، رشته، پنیر، چای، حبوبات و غیره بود. اخگری با اشاره بر دیگر کارهای این گروه جهادی عنوان کرد: مجموعه شهید عبدی حدودا متشکل از ۷۰ عضو ازجمله نوجوانان، جوانان، بانوان، خانواده و غیره است و در اعیاد و مناسبت های مختلف هم برگزاری مراسم با حضور خانواده های نوجوانان را داریم. وی افزود: این گروه جهادی به صورت هفتگی مبادرت به توزیع غذای گرم میان خانواده های نیازمند و مستمند بخصوص در محدوده شرق تهران می کند. بعلاوه توزیع اقلام اولیه زندگی، البسه، کارت هدیه، بسته های بهداشتی و غیره به صورت مستمر و شناسایی خانوارها بی سرپرست و رسیدگی به آنها از دیگر اقدامات این گروه است.

1399/12/25
22:33:57
0.0 / 5
730
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد