فرماندار ویژه شهرستان ری تاكید كرد

برخورد قانونی با افرادی كه به رعایت پروتكلهای بهداشتی بی توجهی می كنند

برخورد قانونی با افرادی كه به رعایت پروتكلهای بهداشتی بی توجهی می كنند

به گزارش بکسیها فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر لزوم همکاری شهروندان در امتداد اجرای فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکلهای بهداشتی، اظهار داشت: با افرادی که به رعایت پروتکلهای بهداشتی بی توجهی می کنند، برخورد قانونی خواهد شد.


حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح اعمال محدودیت های کرونائی در سطح شهرستان ری اظهار داشت: با بیان وضعیت قرمز در شهرستان ری، محدودیت های متناسب با این وضعیت پرخطر برای فعالیت صنوف و مشاغل گروه ۲ و ۳ و ۴ اعمال خواهد شد که در مرحله اول آگاه سازی عمومی و اطلاع رسانی لازم پیرامون وضعیت قرمز کرونائی صورت می گیرد و در مرحله دوم تذکر و در آخر نیز با افرادی که به رعایت محدودیت ها و پروتکلهای بهداشتی بی توجهی می کنند برابر قانون برخورد می شود.
وی ادامه داد: باتوجه به جهش ویروس و انتقال سریع بیماری کرونا، شیوه اطلاع رسانی باید تغییر کند و ضمن آگاه سازی عمومی، در تمامی شهرها و روستاهای شهرستان مراکز تشخیصی راه اندازی و این مراکز با همکاری شهرداری ها و دهیاری ها به طور ویژه تجهیز و پشتیبانی خواهند شد.
وی افزود: رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی برای تمامی شهروندان الزامی است، و باید تدابیری در نظر بگیریم تا در امتداد حفظ سلامت جامعه با افرادی که به بیماری کرونا و سفارش های بهداشتی توجه نمی کنند برخورد قانونی صورت گیرد.
فرماندار ویژه شهرستان ری در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن درخواست از همه شهروندان برای همکاری در اجرای فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکلهای بهداشتی، اضافه کرد: آموزش عمومی در امتداد آشنایی با خطرات و لطمه های ویروس جهش یافته کرونا در جهت پیشگیری و کنترل ویروس کرونا بسیار موثر است، پس در این خصوص برنامه ریزی لازم برای اجرای هرچه بهتر در سطح شهرستان ری انجام شده است.
منبع:

1400/01/18
23:39:47
0.0 / 5
478
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد