استاندار تهران:

افزایش قیمت نان قانونی نیست

افزایش قیمت نان قانونی نیست

بکسیها: استاندار تهران ضمن اشاره به اینکه افزایش هزینه های نانوایان در کارگروهی در حال بررسی است و بعد از تصویب نرخ جدید اعلام خواهد شد، اضافه کرد: هم اکنون افزایش قیمت نان قانونی نیست و با متخلفین برخورد خواهد شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران اظهار نمود: برخی نانوان ها در مورد افزایش قیمت حامل های انرژی و حقوق و دستمزد کارگران مباحثی مطرح می کنند که در حال بررسی و کارشناسی است در همین راستا کارگروهی مشغول بررسی است تا به نرخی که این افزایش ها را پوشش دهند برسند، اما هم اکنون اتحادیه ها نباید افزایش قیمتی داشته باشند.
وی تصریح کرد: هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت نان تصویب نشده و هر نانوایی که افزایش قیمت داشته باشد خلاف آئین نامه است و با وی برخورد خواهد شد، البته نانوایان هم این اطمینان را داشته باشند که این مورد در راه بررسی است و بعد از تصویب افزایش قیمتی که پوشش افزایش هزینه های آنها را بدهد اعمال خواهد شد.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد روند تزریق واکسن در استان تهران هم اظهار داشت: از ۶۰۲ هزار واکسنی که در اختیار استان تهران قرار گرفته تابحال ۴۰۷ دوز یعنی معادل ۷۲.۵ درصد تزریق شده و در این راه همکاری خوبی میان دستگاههای مختلف شکل گرفته که برای مکان های تزریق واکسن دستگاههای مختلف اقدام نموده اند. هم اکنون ۷۵ ساله به بالا می توانند در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند که به آنها اطلاع رسانی لازم داده خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: روند واکسیناسیون با سرعت در حال سپری شدن است و امیدواریم با واکسن های خریداری شده و ورود واکسن های تولید داخل، گروه های سنی بالای ۶۰ سال برپایه اولویت بندی که انجام شده هرچه سریعتر تزریق واکسن آنها صورت گیرد.
محسنی بندپی در بخش دیگری از سخنان خود در دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: علاوه بر ارزیابی عملکرد دستگاههای مختلف در مورد تحقق مصوبات مربوطه به آنها در جلسه، مبحث دیگری که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت راه اندازی مجتمع های صنفی در بعضی شهرستان های استان تهران که ظرفیت های لازم را در اراضی غیر زراعی دارند به این شکل که بعضی از این شهرستان ها اراضی دارند که قابل استفاده زراعی نیست که مقرر شد برای تغییر کاربری آنها جهاد کشاورزی نظر خویش را اعلام نماید تا برای راه اندازی واحدهای صنفی که ارزش افزوده دارند سرعت کار افزایش پیدا کند.
استاندار تهران بررسی ظرفیت های بودجه برای مشوق های بخش کشاورزی را یکی دیگر از دستور کارهای این جلسه خواند و افزود: ظرفیتی در قانون بودجه ۱۴۰۰ پیشبینی شده تا برای کشاورزانی که از خشکسالی و یا سیلاب صدمه دیده اند بخشودگی وام ها در نظر گرفته شود که این مورد در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
منبع:

1400/02/29
19:56:59
0.0 / 5
706
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد