سردار رحیمی مطرح كرد؛

افزایش رضایت مردم از عملكرد پلیس پایتخت

افزایش رضایت مردم از عملكرد پلیس پایتخت

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در دفتر نظارت همگانی 197 از افزایش رضایت 12 درصدی مردم از عملکرد پلیس پایتخت در دو ماهه سال جاری در مقایسه با زمان مشابه سال قبل آگاهی داد.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی در مرکز نظارت همگانی ۱۹۷ با تاکید بر این که پروتکلهای مربوط به کرونا بطور کامل در این دیدارها رعایت می شود، بیان داشت: در این نشست به مشکلات ۵۵ نفر از شهروندان به شکل تلفنی رسیدگی شده و ۳۵ نفر نیز به شکل حضوری مسائل و مشکلات خودرا مطرح نمودند که مسائل مربوط به پلیس اماکن و پلیس راهور دارای بیشترین مراجعات بود. سردار رحیمی با تاکید بر این که ارتباط چهره به چهره و مستقیم با مردم منجر به حل خیلی از مشکلات خواهد شد اظهار داشت: متأسفانه در وضعیت کرونا و ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی، در این روند همیشگی پلیس مشکلاتی به وجود آمده بود که ما سعی کردیم بوسیله تماسهای تلفنی این مسائل را حل و فصل نماییم. وی افزود: بررسی های ما طی دو ماه اخیر نشان میدهد میزان تقدیر و تشکر از مأموران پلیس و رضایتمندی از مأموران ما افزایشی ۱۲ درصدی داشته است. فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا درباره آمادگی پلیس برای انتخابات پیش رو اظهار نمود: پلیس در بحث انتخابات چند مسئولیت را بر عهده داشت که این مسئولیت ها و وظایف را می توان در چند بخش کلی دسته بندی کرد؛ بخش اول مربوط به زمان بررسی صلاحیت هاست که ما بعنوان نخستین سازمانی که مورد استعلام قرار گرفت سوابق اشخاص را برای دستگاه های مربوطه ارسال کردیم. وی با اشاره به اعلام اسامی افراد دارای صلاحیت در انتخابات اظهار داشت: طبیعتاً با بیان رسمی افراد واجد شرایط و صلاحیت برای انتخابات بحث تبلیغات نامزدها نیز شروع خواهد شد. دراین زمینه ما تابع موارد ابلاغ گردیده از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم. سردار رحیمی اضافه کرد: روز گذشته این دستورالعمل به پلیس ابلاغ گردیده و به دست ما رسید. ما نیز برمبنای آن در ارتباط با تجمعات و میتینگ های انتخاباتی رفتار خواهیم کرد و مبنا برای ما دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا است. رئیس پلیس پایتخت افزود: علاوه بر این موارد پلیس هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی با موارد تخلفات و خارج از قوانین انتخاباتی برخورد خواهدنمود. فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلان اینکه گام بعدی ما تامین امنیت شعب ستاندن رأی است، اظهار داشت: دیشب آخرین وضعیت صندوق ها را اعلام نموده و ما برمبنای آن برنامه ریزی های خود برای صندوق ها را شروع کردیم؛ تامین امنیت انتخابات بطور کامل بر عهده پلیس است و ما با آمادگی کامل و با ظرفیت تمام نیروها دراین زمینه اقدام خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در این دوره از انتخابات ما شاهد برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نیز هستیم و این دو انتخابات در کنار انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در تهران انجام خواهد شد. سردار رحیمی در پاسخ به پرسشی در خصوص این که آیا پلیس با تجمعات احتمالی هواداران نامزدهای رد صلاحیت شده برخورد می کند یا خیر؟ اظهار داشت: وظیفه پلیس تامین نظم و مقررات است بدین سبب با هر فردی که بخواهد خارج از مقررات، مبادرت به اختلال در نظم و آرامش عمومی کند، برخورد خواهیم کرد. وی با تاکید بر این که پلیس عضو هیچ گروه و جریانی نبوده و در انتخابات بی طرف است اظهار داشت: اما بعنوان متولی امنیت جامعه با هر فرد یا گروهی که بخواهد امنیت جامعه را خدشه دار کند برخورد خواهیم کرد.

1400/03/04
22:39:49
0.0 / 5
914
تگهای خبر: تلفن , دستگاه , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد