استاندار تهران تاكید كرد

لزوم افزایش سقف تسهیلات جهت اتمام پروژه ها

لزوم افزایش سقف تسهیلات جهت اتمام پروژه ها

بکسیها: استاندار تهران بر افزایش سقف تسهیلات و افزایش ۲ درصدی یارانه تسهیلات توسط سازمان برنامه و بودجه برای پروژه های جهش تولید تاکید نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در نخستین کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه گذاری مشترک با جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: با عنایت به افزایش تورم و افزایش قیمت لوازم مصرفی پروژه های جهش تولید بایستی سقف تسهیلات اضافه شود و یارانه تسهیلات هم ۲ درصد افزایش یابد که این مورد در سازمان برنامه و بودجه باید تایید گردد.

وی ادامه داد: اهمیت کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری فعالیت بیشتری را می طلبد و هرکدام متولی خاصی دارد و شرح وظایف هم ابلاغ گردیده است. دو کمیته اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری هم مشخص شده تا فعالیت ها روان تر پیش برود، بعلاوه جلسات اقتصاد مقاومتی هم باید به صورت متناوب برگزار گردد.
وی افزود: ۴۳ پروژه جهش تولید در استان تهران وجود دارد که ۲۱ پروژه در حوزه جهادکشاورزی است و ۹۰ درصد این پروژه ها در شش ماه اول سالجاری افتتاح می شود. ۹ پروژه در حوزه صنعت داریم که سه پروژه در ارتباط با شهرک های صنعتی است و بقیه پروژه ها با زمان بندی تا آخر ۶ ماه اول سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.

استاندار تهران تصریح کرد: سه پروژه در حوزه دانش بنیان وجود دارد که دو پروژه به سرانجام رسیده و یک پروژه دیگر ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ضمن این که ۱۰ پروژه جهش تولید در حوزه گردشگری داریم که 9 پروژه آن در شش ماه اول به بهره برداری می رسد.
منبع:

1400/03/10
10:47:20
0.0 / 5
647
تگهای خبر: پروژه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد