با همكاری شهرداری منطقه یك و منابع طبیعی استان تهران؛

سند طرح مدیریت بهره وری بوستان های چهار گانه جنگلی شمال تهران به امضا رسید

سند طرح مدیریت بهره وری بوستان های چهار گانه جنگلی شمال تهران به امضا رسید

بکسیها: اسناد بهره وری  بیشتر از ۱۳۷ هکتار از بوستان های چهارگانه جنگلی شمال تهران با قرار داد ما بین سید حمید موسوی شهردار منطقه یک و علینقی حیدریان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران امضاء شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک با بیان این خبر عنوان کرد: چندی قبل اسناد مدیریت بهره وری از بوستان های کهف الشهدا و رحمان آباد به متراژ بیشتر از ۲۵ هکتار با همکاری منابع طبیعی استان تهران به شهرداری منطقه یک واگذار شد و ۲۳ خرداد ماه هم اسناد بوستان های آبک و گلابدره به متراژ بیشتر از ۱۱۱هکتار به امضا رسید و نگهداشت و توسعه این محدوده در اختیار شهرداری منطقه یک قرار گرفت.
موسوی اظهار داشت: این اقدام با هدف توسعه کمربند سبز حریم شهر تهران و پیشگیری از ساخت و سازها در این محدوده اجرا شد و شهرداری منطقه یک هم تمام توان خویش را برای صیانت از این محدوده سبز شهری و توسعه قطب گردشگری شمال تهران به کار خواهد بست تا ارتفاعات بعنوان سرمایه های عمومی شهرحفظ و سبز شود.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، وی خاطرنشان کرد: طرح توسعه این بوستان ها با حضور مشاورین مورد بررسی قرار می گیرد تا از بین پیشنهادهای ارائه شده طرح های قابل اجرا مورد تصویب قرار گرفته و به اجرا برسد.
منبع:

1400/03/24
22:49:04
0.0 / 5
495
تگهای خبر: سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد