حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه

حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه

بکسیها: اتوبوس حامل خبرنگاران حوزه محیط زیست که جهت بررسی وضعیت دریاچه ارومیه رفته بودند؛ گرفتار حادثه شد و دو نفر از خبرنگاران فوت کردند.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، ستاد احیای دریاچه ارومیه برخی از خبرنگاران را جهت بررسی وضعیت این دریاچه به ارومیه دعوت کرده بود، آنها امروز با هواپیما عازم این استان شده و مسیری را با اتوبوس درحال حرکت بودند که اتوبوس در نزدیکی شهرستان نقده گرفتار حادثه شده و ترمز آن عمل نکرده است. خبرنگاران حالا در بیمارستان امام خمینی شهرستان نقده ارومیه بستری شده اند، وضعیت دو تن از آنها وخیم گزارش شده است. سخنگوی سازمان اورژانس کشور از اعزام ۱۰ دستگاه آمبولانس به محل حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده آگاهی داده و گفته است که در این حادثه دو نفر از بانوان خبرنگار فوت کردند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان محیط زیست در بین خبرنگاران بوده است حال عمومی وی خوب است. مهدی ولی پور، رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر اظهار داشت: مهشاد کریمی از خبرگزاری ایسنا و ریحانه یاسینی از خبرگزاری ایرنا، فوت شدگان این حادثه هستند. محمد آیدین رییس بیمارستان نقده نیز با تأیید فوت دو نفر از سرنشینان اتوبوس خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳ نفر از مصدومان اتوبوس خبرنگاران در بیمارستان نقده بستری شدند. گفتنی است هلی کوپتر امداد و نجات در محل حادثه مستقر شده است.
گفته می شود در اثر این حادثه محمد مهدی گوهری، مرتضی محمدزاده، سهیل فرجی، نیما عبدالله پور، فروغ فکری، ندا اکبری، تحت نظر اورژانس هستند. حسن ظهوری از عصر ایران مرتضی محمدصادق، ابراهیم نژاد رفیعی، رباب باباخان و کمال عثمان پور و زهرا کشوری از روزنامه ایران گرفتار شکستگی شده اند. بقیه افراد حال عمومی مساعدی دارند.


منبع:

1400/04/02
22:53:46
0.0 / 5
491
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد