كاهش سرفاصله حركت قطارها در خط ۵ متروی تهران و حومه

كاهش سرفاصله حركت قطارها در خط ۵ متروی تهران و حومه

به گزارش بکسیها مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از کاهش سر فاصله حرکت قطارهای خط ۵ متروی تهران و حومه در ساعات اولیه بهره برداری اطلاع داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، علی عبداله پور نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه به همراه معاونین و مدیران از پایانه مهرشهر و ایستگاه گلشهر در خط ۵ متروی تهران و حومه بازید کرد و از نزدیک در جریان روند کارهای انجام شده و مشکلات و کمبودهای خط پنج قرار گرفت.
علی عبداله پور ضمن خسته نباشید، از تلاشهای تمامی پرسنل قدردانی کرد و اظهار داشت: با عنایت به تغییر ساعت کار ادارات در جهت عرضه خدمات مطلوب تر به شهروندان، از روز شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ سرفاصله حرکت قطارها در خط ۵ کاسته می شود.
وی ادامه داد: برای جابجایی شهروندان و مسافران استان البرز از ساعت ۵: ۰۰ تا ۹: ۰۰ بامداد از ایستگاه گلشهر به سمت کرج- تهران و همینطور از ایستگاه تهران(صادقیه) به سمت کرج-گلشهر از ساعت۶: ۰۰ تا ساعت ۱۰: ۰۰ بامداد از ۱۵ به ۱۰ دقیقه کاهش پیدا کرد.
عبدالله پور تصریح کرد: برای رفاه حال مسافران و این که بتوانند در سریعترین زمان ممکن به تهران برسند، نخستین اعزام قطار از ایستگاه گلشهر در ساعت ۵: ۰۰ بامداد به صورت اکسپرس (تندرو) صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ادامه عرضه گزارش عملکردمدیر ارشد خط ۵ اظهار داشت: هم اکنون بخش نگهداری و تعمیرات به خوبی درحال کار است و پس از ۲۲ سال بهره برداری از مترو به یک بالندگی به لحاظ خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و مسافران رسیده ایم و سر آمد شرکتهای بهره بردار مترو در کشور هستیم و بعنوان الگو برای بسیاری از شرکتهای شناخته شده، هستیم.
وی ضمن اشاره به این که عمده مشکلات در ارتباط با هزینه ها و کمبود نقدینگی است اضافه کرد: با تمام هزینه هایی که پارسال در خط ۵ انجام شد، درآمد حاصل شده از این خط کمتر از ۳۰ درصد بوده که با تلاش تمامی همکارانم شاهد افزایش رضایتمندی مسافران در خط ۵ بودیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، عبدالله پور در انتها این بازدید بار دیگر از تمامی پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه قدردانی کرد و اظهار داشت: تلاش داریم این بازدیدها را در تمامی خطوط انجام دهیم تا از نزدیک روند کار و مشکلات و ظرفیت های خطوط مترو را بررسی نماییم تا بر مبنای موقعیت های موجود برای ادامه کار بهترین برنامه ریزی را انجام دهیم.
منبع:

1400/04/25
22:02:39
0.0 / 5
706
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد