شروع حذف نقاط بی دفاع شهری در مركز تهران

شروع حذف نقاط بی دفاع شهری در مركز تهران

شهردار منطقه 11 تهران اظهار داشت: حذف تدریجی نقاط بی دفاع شهری بجای مانده از توسعه شهری در محله های مرکزی شهر تهران با ایجاد مناظر زیبا در جداره ها، هفته گذشته در خیابان قلمستان شروع شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، نصراله آبادیان در این زمینه توضیح داد: در امتداد حذف نقاط بی دفاع شهری، اداره زیباسازی معاونت خدمات شهری و محیط زیست این منطقه مبادرت به تخریب فضاهای به جامانده از توسعه شهری کرده است که این مساله در ارتقای سیما و منظر شهری می تواند نقش مهمی در منطقه مرکزی شهر تهران ایفا نماید.
آبادیان اضافه کرد: اولین مرحله این اقدام هفته گذشته در خیابان قلمستان نبش کوچه برزگر انجام شد که باتوجه به تخریب هایی که در محدوده طرح طی سالهای قبل به اجرا در آمده بود؛ قطعات باقیمانده منظر نامناسب و فضای بی دفاع شهری در محل ایجاد کرده بود.
وی در ادامه بیان کرد: تخریب جداره های باقیمانده، صاف کاری، آجر کاری، ایمن سازی و پاکسازی جداره ها برای اجرای نقاشی های های دیواری، نور پردازی و راه اندازی پاتوق محله در عملیات زیبا سازی منظر شهری همچون اقداماتی است که در این پروژه صورت خواهد گرفت.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، بگفته شهردار منطقه 11، این اقدام که به زودی در خیابان نواب نیز اجرا خواهد شد؛ مطابق ماده ۴۳ برنامه پنچ ساله سوم شهرداری تهران در حال انجام می باشد و هم اکنون اداره زیبا سازی این منطقه آغاز به حذف فضاهای بی دفاع و به جامانده از تخریب های سالیان دور توسعه شهری در خیابان قلمستان کرده است که امیداریم با اتمام چنین پروژه هایی شاهد ارتقای سیما و منظر شهری در محدوده مرکزی شهر تهران باشیم.1400/05/04
21:12:12
0.0 / 5
623
تگهای خبر: پروژه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد