شهردار منطقه ۸ خبر داد؛

افتتاح تره بار پروین با حضور شهردار تهران

افتتاح تره بار پروین با حضور شهردار تهران

به گزارش بکسیها شهردار منطقه ۸ اظهار داشت: میدان میوه و تره بار پروین در منطقه ۸ پایتخت با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران راه اندازی شد.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، مسعود رنجبریان شهردار منطقه ۸ در اینباره اظهار داشت: ساخت بازارهای میوه و تره بار در محله های کم برخوردار یکی از مهم ترین اهداف مدیریت شهری برای رفاه شهروندان است. به همین سبب ساخت بازار میوه و تره بار در محله های این منطقه همچون محله تهرانپارس و محله لشگر در دستور کار قرار گرفت و با حضور شهردار تهران بازار میوه و تره بار پروین در ناحیه یک همزمان با ۷ بازار جدید میوه و تره دیگر در شهر تهران راه اندازی شد. شهردار منطقه ۸ همچنان در ادامه اضافه کرد: منطقه ۸ دارای ۱۳ محله است و درصددیم که همه محله ها از چنین ظرفیت هایی بهره مند شوند. رنجبریان اظهار داشت: پروژه پروین در تهرانپارس واقع در ناحیه یک به متراژ ۱۲۰۰ متر است و بدون شک می تواند بخش قابل توجهی از نیاز شهروندان محله و حتی منطقه را تأمین کند.
وی خاطرنشان کرد: هدف ما این است همه محله ها دارای تره بار شود، چون که بازارهای میوه و تره بار، علاوه بر عرضه خدمات مناسب در زمینه عرضه انواع میوه و محصولات مورد نیاز شهروندان، با کاستن از ترددهای برون محله ای سبب کاهش ترافیک و آلودگی هوای ناشی از آن می شوند و امیدواریم بتوانیم پاسخگوی نیاز شهروندان خود باشیم.


منبع:

1400/05/13
22:37:02
0.0 / 5
537
تگهای خبر: پروژه , خدمات , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد