فرماندار تهران:

ورودی و خروجی تهران تا ۵ شهریور بسته است

ورودی و خروجی تهران تا ۵ شهریور بسته است

به گزارش بکسیها فرماندار تهران اظهار داشت: ورودی و خروجی تهران تا 5 شهریور بسته است.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران با اشاره به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص تعطیلی سراسری تا ۳۰ مرداد و منع تردد تا ۵ شهریور اظهار داشت: این مصوبه برای ما لازم الاجراست و به همین دلیل هیچگونه مجوزی از فردا صادر نخواهد شد و از مردم عزیز تقاضا داریم برای دریافت مجوز به محل فرمانداری تهران مراجعه نکنند.
وی ادامه داد: این تصمیم مهم و جدی است و هیچ مجوزی صادر نخواهد شد. همین طور مجوزهایی که پیش تر صادر شده بودند و مربوط به تاریخ های اعلام شده از طرف ستاد کروناست اساسا باطل و از درجه اعتبار ساقط است.
فرماندار تهران با تاکید بر تعطیلی تمامی اصناف و پاساژها از روز دوشنبه هفته جاری ( ۲۵ مرداد) تا روز شنبه هفته آتی ( ۳۰ مرداد) اشاره کرد: اصناف و پاساژها اساسا تعطیل هستند و هیچ مماشاتی صورت نخواهد گرفت. تمامی گروه یک فروشگاه ها به جز سوپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ای ( مواد غذایی) و میوه فروشی ها و قصابی ها صدردصدی تعطیل هستند.
فرهادی همین طور از تعطیلی تمامی بانک ها و موسسات مالی و شرکتها تا روز شنبه آگاهی داد و اظهار داشت: بانک ها رسما تا شنبه تعطیل هستند، از مردم عزیز تهران می خواهیم به مصوبه اخیر که در اجرای آن جدی هستیم احترام بگذارند و ازتردد غیر ضروری اجتناب کنند.
طبق گزارش پایگاه خبری فرمانداری تهران، او در آخر اشاره کرد: کلیه مبادی خروجی و وردی تهران بسته است و از ورود و خروج هرگونه خودرو به جز موارد گفته شد جلوگیری خواهد شد.
منبع:

1400/05/23
22:04:03
0.0 / 5
937
تگهای خبر: فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد