بیشتر از هزار نفر از پرسنل متروی تهران دوز دوم واکسن خویش را دریافت نمودند

بیشتر از هزار نفر از پرسنل متروی تهران دوز دوم واکسن خویش را دریافت نمودند

رئیس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اظهار داشت: بیش هزار نفر از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه طی دو روز دوز دوم واکسن خویش را دریافت نمودند.


به گزارش بکسیها به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ عباس نظری ضمن اشاره به این که از روز سه شنبه دوم شهریورماه با آغاز رسمی مرحله دوم واکسیناسیون کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بیشتر هزار نفر واکسینه شدند. اظهار داشت: طبق برنامه ریزی با تهیه اطلاعیه و ارسال پیامک روزانه به بیشتر از ۵۰۰ نفر از پرسنل شهر زیرزمینی فراخوان داده می شود تا برای زدن دوز دوم واکسن رجوع کنند. همینطور آن تعداد از همکارانی که به علل موجه همچون مبتلا شدن به بیماری در زمان واکسیناسیون اولین مرحله موفق به دریافت واکسن نشده بودند هم در این روزها واکسینه می شوند.
وی از آغاز واکسیناسیون مرحله دوم رانندگان تاکسی از روز شنبه ششم شهریورماه با کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اطلاع داد اظهار داشت: همانند مرحله اول واکسیناسیون در سالن ولایت ساختمان مرکزی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه انجام می شود.
نظری خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده به سایر بخش هایی که دوز اول واکسن را در این مرکز دریافت کرده اند هم فراخوان داده می شود.
مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد روز پنجشنبه و جمعه واکسیناسیون صورت نمی گیرد.
گفتنی است در مرحله اول واکسیناسیون بیشتر از ۱۴ هزار نفر از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه طی ده روز واکسینه شدند.1400/06/04
12:59:48
0.0 / 5
523
تگهای خبر: پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد