شروع روند اجرائی گرفتن تاییدیه قطار ملی مترو توسط مشاور خارجی

شروع روند اجرائی گرفتن تاییدیه قطار ملی مترو توسط مشاور خارجی

با نهایی شدن قرارداد شرکت مشاور خارجی، روند گرفتن تاییدیه فنی قطار ملی مترو وارد مرحله اجرا شد. شرکت مشاور اروپایی که مسئولیت بررسی استانداردهای بین المللی قطار ملی مترو را بر عهده دارد، به همراه شرکت مشاور همکار ایرانی خود، پروسه مذکور را پیگیری خواهند کرد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سیدکاظم طاهرزاده مدیر کارگروه پروژه طراحی و راه اندازی قطار ملی مترو دراین زمینه اظهار داشت: بعد از برگزاری مراسم رونمایی رسمی از قطار ملی مترو در فروردین ماه سال جاری که پروژه ای با عمق داخلی سازی ۸۵ درصد بود و ظرف ۱۸ماه به ثمر نشست، با استعلام از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از شرکت های مشاور خارجی که مورد تایید این نهاد بود، مشخص گردید و مراحل مربوط به مذاکره و عقد قرارداد با آن شرکت در دستور کار قرار گرفت.
بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، حالا با نهایی شدن قرارداد مشاوران خارجی و ایرانی مذکور، عملاً پروسه گرفتن تاییدیه فنی و استانداردهای بین المللی قطار ملی مترو وارد مرحله اجرائی شده است و پیش بینی ما این است که حداکثر ظرف سه ماه آتی، بتوانیم گواهینامه های لازم را برای امکان سیر قطار ملی در یکی از خطوط شبکه مترو به دست آوریم.1400/06/08
22:03:30
0.0 / 5
858
تگهای خبر: پروژه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد