شهردار تهران در دیدار با وزیر بهداشت:

دولت با واردات مقدار زیادی واکسن کرونا پیام مثبتی به مردم داد

دولت با واردات مقدار زیادی واکسن کرونا پیام مثبتی به مردم داد

شهردار تهران اظهار داشت: باید به آیت الله رییسی، رئیس جمهور و دکتر عین اللهی وزیر بهداشت و همه دولتمردان تبریک بگوییم که با فراهم کردن زمینه واردات مقدار زیادی واکسن کرونا، پیام مثبتی به مردم دادند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی ظهر امروز در دیدار با وزیر بهداشت که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، ضمن بیان این مطلب گفت: واکسیناسیون، مانع از ایجاد موج های گسترده و فراگیری بیماری در سطح کشور خواهد شد.

وی اظهار داشت: مایه مباهات است که بتوانیم به کمک سیستم سلامت بیاییم و با افتخار کمک نماییم که ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، بهتر و گسترده تر در دسترس مردم قرار گیرد. مجموعه شهرداری تهران نسبت به بیماری کووید۱۹ دغدغه مند است و یک قرارگاه را در شهرداری تهران ساماندهی می نماییم تا همه ظرفیت های شهرداری برای مساعدت با نظام سلامت، پای کار باشند.

زاکانی اضافه کرد: شهرداری تهران ۱۱۰ سوله بحران و نیروهای پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی را در مجموعه شهر سالم در اختیار دارد که می توانند به وزارت بهداشت کمک کنند. همین طور ورزشگاه ها و مراکز شهرداری تهران برای رفع آلام و دردهای مردم آماده هستند و در زمینه پیشگیری، درمان، فاصله گذاری اجتماعی و ایجاد شرایط مطلوب برای زیست مناسب در شهر، آمادگی کمک را داریم.

شهردار تهران اظهار داشت: شهرداری در دوره گذشته با ۷ مرکز شامل ۵ مرکز سیار و دو مرکز مستقر در زمینه واکسیناسیون کارهای خودش را آغاز نموده و از فردا یک مرکز واکسیناسیون با ۴۰ ایستگاه تزریق واکسن در بوستان گفتگو وارد مدار خدمت رسانی می شود و در این هفته باتوجه به واردات مقدار بالایی واکسن به کشور، سایر امکانات شهرداری را بسیج می نماییم تا امکانی فراهم گردد که مردم در زمینه بیماری کرونا، دغدغه کمتر داشته باشند.
طبق گزارش سایت وبدا، در این جلسه دکتر پورحسینی، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت بهداشت، دکتر رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت، روسا و معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی ایران، تهران و شهید بهشتی و دکتر جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت حضور داشتند.1400/06/14
09:24:21
0.0 / 5
621
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد