ارزیابی تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با عنایت به تغییر فصل

ارزیابی تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با عنایت به تغییر فصل

شهردار تهران با حضور در سازمان مدیریت پسماند در جریان آخرین وضعیت تجهیزات فصلی و اورهال شده این سازمان قرار گرفت.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی شهردار تهران بعد از مراسم گرامیداشت روز آتش نشان با حضور در سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تجهیزات جدید این سازمان بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت تجهیزات بخصوص تجهیزات زمستانی این سازمان قرار گرفت.
با عنایت به شروع فصول سرد سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران برگزاری مانور عملیات برف روبی و اختصاص ماشین آلات تخصصی را دستور کار خود قرار داده است.
در سالیان گذشته مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران بخشی از ماشین آلات مورد نیاز با امورات برف روبی را از راه پیمانکاران بخش خصوصی تأمین می کردند و این امر هزینه های زیادی در حوزه تخصیص ماشین آلات تخصصی بر مدیریت شهری تحمیل می کرد بر همین مبنا به منظور کاهش هزینه ها و عرضه خدمات مناسب و بموقع به شهروندان کلانشهر تهران این سازمان مبادرت به خرید، نوسازی و اورهال کردن ماشین آلات کرده است.
با عنایت به تدابیر زیست محیطی شهرداری تهران در انجام امورات لایروبی و رسوب برداری شبکه فاضلاب شهری این سازمان به خریداری مکنده قوی شهری وکیوم های لجن کش کامیون و کامیونتی و واترجت قوی شهری اقدام نموده است.
طبق گزارش سایت شهر، شهردار تهران در این مراسم از ۲۹۷ دستگاه از ماشین آلات تخصصی جدید برف روبی و ۱۹ دستگاه از ماشین آلات تخصصی لایروب سازمان مدیریت پسماند بازدید کرد.
منبع:

1400/07/09
12:24:42
0.0 / 5
538
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد