معاون شهردار تهران عنوان كرد

توزیع عادلانه خدمات میان شهروندان، متناسب با نیاز مناطق هدف اصلی معاونت خدمات شهری

توزیع عادلانه خدمات میان شهروندان، متناسب با نیاز مناطق هدف اصلی معاونت خدمات شهری

به گزارش بکسیها معاون شهردار تهران با انتقاد نسبت به متناسب نبودن ارائه خدمات شهری به شهروندان اظهار داشت: هدف اصلی ما، توزیع عادلانه خدمات متناسب با نیاز منطقه است.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، جلال بهرامی، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران یکی از مهم ترین مسایل پایتخت در زمینه خدمات شهری را متناسب نبودن سرانه خدمات در شهر تهران عنوان نمود و اضافه کرد: سرانه برخی خدمات شهر در مقایسه با کلانشهر بودن تهران درست است، اما توزیع آن در سطح شهر درست نیست.
او اظهار داشت: تعدادی از مناطق و محلات تهران بیش از استاندارد، سرانه فضای سبز دارند، در شرایطی که در مقابل، تعدادی از مناطق و محلات سرانه خدماتی بسیار پایین و نزدیک به صفر دارند. این مساله درباره حوزه هایی مانند فرهنگی، اجتماعی و تبلیعاتی هم صادق است.
معاون شهردار تهران با اعلان اینکه هدف اصلی ما، توزیع عادلانه خدمات متناسب با نیاز منطقه است، اضافه کرد: شهرداری به دنبال توزیع عادلانه خدمات در شهر و به تناسب نیاز منطقه و شرایط اقتصادی می باشد، درواقع خدمت بیشتر باید به مناطق کم برخوردارتر و کسانی که درآمد پایینی دارند ارائه شود.
او شهر تهران را کلانشهری توصیف کرد که زندگی کردن در آن بطور طبیعی دشوار است و توضیح داد: اگر شهروندی که در تهران زندگی می کند به جز مسایل پایتخت بودن تهران با مسایل و مشکلات شهری هم مواجه باشد، زندگی بسیار مشکل می شود.
معاون شهردار تهران افزود: برنامه ای در معاونت خدمات شهری و محیط زیست داریم که تعدادی از آنها ادامه اقداماتی است که یا در حال انجام است و یا انجام شده، ولی حالا به دنبال افزایش کیفیت و سرعت ارائه خدمات به شهروندان هستیم و در ادامه ارائه خدمات باکیفیت می خواهیم تا به شهروندان نشان دهیم، مدیریت جدید شهری برای خدمت واقعی به آنان آمده است.
بهرامی همین طور یکی از اشکالات در اداره شهر را کنار کشیدن شهروندان از مداخله در امور شهر برشمرد و توضیح داد: گاهی شهروندان خودرا کنار می گذارند و گاهی هم مسئولان از کار کنار می کشند که هر دو درست نیست. ما همراه شهروندان هستیم و از مردم درخواست داریم که همراه ما در اداره شهر باشند چونکه ما مدیران پست نگرفتیم، بلکه آمدیم تا در این پست خدمت نماییم.
طبق گزارش سایت شهر، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران همین طور از تدوین طرح نگهداشت راهبردی شهر برای پاییز و زمستان آگاهی داد.
منبع:

1400/07/12
00:08:07
0.0 / 5
682
تگهای خبر: خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد