رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی شاهرود:

۳۵ مصدوم حوادث مختلف در شاهرود امدادرسانی شدند

۳۵ مصدوم حوادث مختلف در شاهرود امدادرسانی شدند

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود اظهار داشت: در 24 ساعت اخیر 35 نفر در حوادث مختلف شهرستان توسط اورژانس امداد رسانی شدند.فرحناز جان محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، از وقوع چهار تصادف رانندگی عمده در ۲۴ ساعت اخیر با ۳۵ مصدوم آگاهی داد و ابراز کرد: یکی از پر حادثه و حضور فعال اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در طول سال جاری به سبب تصادفات رانندگی رقم خورده است.
وی با اعلان اینکه یک مورد تصادف کامیون با پژو آردی ساعت ۱۹: ۱۲ محور شاهرود سبزوار کیلومتر ۵۵ که هفت مصدوم داشت، اشاره کرد: اورژانس بلافاصله به این حادثه اعزام و مصدومان را امدادرسانی می کند.
رئیس اورژانس شاهرود همین طور اظهار داشت: ساعت ۲۲: ۱۲ تصادف یک دستگاه پژو ۲۰۶ همزمان با خودرو پروتون و پژو ۴۰۵ و پژو پارس، محور شاهرود سبزوار کیلومتر ۵۰ که ۱۵ مصدوم داشت که آمبولانس های اورژانس به این حادثه امدادرسانی کردند.
جان محمدی با اعلان اینکه ساعت ۳: ۱۲ شب گذشته همین طور در محور شاهرود آزادشهر کیلومتر ۳۰ تصادف دو خودرو پراید با یکدیگر که هشت مصدوم داشته است، اشاره کرد: ساعت ۳: ۴۲ بامداد محور شاهرود سبزوار کیلومتر ۴۵ واژگونی پراید پنج مصدوم داشت که به آنها از طرف اورژانس امدادرسانی شد.
به گزارش بکسیها به نقل از مهر، واژگونی پیکان در کیلومتر ۱۱۵ شاهرود سبزوار نیز همزمان با بامدادان امروز شش مصدوم بر جای گذاشته است.

1400/07/13
23:12:38
0.0 / 5
568
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد