اقدامات شهرداری تهران برای اقامه نماز جمعه فردا

اقدامات شهرداری تهران برای اقامه نماز جمعه فردا

بکسیها: شورای سیاست گذاری ائمه جمعه چندی قبل اعلام نمود که با استعلام وضعیت انتشار کرونا از ستاد ملی مقابله با کرونا، پس از۲۰ ماه این هفته در تهران نماز جمعه برگزار می گردد. برهمین اساس مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران و سخنگوی سازمان آتش نشانی اقدامات لازم برای اقامه نماز جمعه را تشریح کردند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، اصغر عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران درباره اهم اقدامات انجام شده برای برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران، بیان نمود: نیروهای خدماتی در هفته جاری پاکسازی محوطه داخل دانشگاه تهران را انجام داده اند. همینطور عوامل خدماتی مسیرهایی که به دانشگاه تهران منتهی می شوند را به صورت کامل پاکسازی کرده اند.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: آذین بندی و نصب پرچم های در رابطه با ماه مبارک ربیع در داخل دانشگاه تهران از درب ورودی تا مقابل گیت ها انجام شده است.
به قول عطایی؛ طبق درخواست محلات اطراف دانشگاه تهران، بنر و پرچم هایی با مبحث برگزاری نماز جمعه بعد از یکسال، صب شده است.
وی ضمن اشاره به خدمت رسانی مستمر نیروهای خدماتی در طول سال درمورد برگزاری نماز جمعه، افزود: باتوجه به این که مقرر است نماز جمعه بعد از مدتها باردیگر برگزار شود، فردا اهمیت ویژه تری خواهد داشت. نیروهای خدماتی مستقر در شهرداری منطقه و نواحی بعد از آخر نماز جمعه خدمت رسانی لازم (پاکسازی) را انجام خواهند داد.
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد که همه اقدامات نظافتی و پاکسازی در داخل دانشگاه تهران و محوطه بیرونی انجام شده است و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.
استقرار ۶ دستگاه خودرو آتش نشانی در ۶ نقطه مختلف
جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران هم درباره اقدامات لازم برای برگزاری نماز جمعه بعد از گذشت ۲۰ ماه برای اولین بار، بیان نمود: فردا ۳۰ مهر، عوامل آتش نشانی در ۶ نقطه از معابر اطراف و بخش های داخلی دانشگاه حضور خواهند داشت.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ضمن اشاره به استقرار ۶ دستگاه خودرو در این ۶ نقطه مختلف، اظهار داشت: ۱۴ نفر پرسنل آتش نشانی از ساعاتی پیش از برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران و محوطه اطراف مستقر خواهند شد.
طبق گزارش سایت شهر، جلال ملکی در انتها اظهار داشت: نیروهای سازمان آتش نشانی تا آخر اقامه نماز جمعه، تخلیه دانشگاه تهران و عادی شدن تردد در معابر در محل حضور خواهند داشت.
منبع:

1400/07/30
12:07:50
0.0 / 5
730
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد