استاندار تهران:

تمرکز بر رفع موانع تولید ایجاد اشتغال با تاکید بر ظرفیت های استان تهران اولویت دارد

تمرکز بر رفع موانع تولید ایجاد اشتغال با تاکید بر ظرفیت های استان تهران اولویت دارد

به گزارش بکسیها استاندار تهران اظهار داشت: یکی از برنامه های اصلی استان تهران تمرکز بر رفع موانع تولید است.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهریار که طی نخستین سفر کاری خود انجام شد عنوان کرد: با عنایت به شعار سال که پشتیبانی از تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها است ضروری می باشد که امر مهم و حیاتی پشتیبانی از تولید کنندگان با قدرت صورت بگیرد.
وی با اشاره به اینکه پشتیبانی از تولیدی ها وظیفه همه دستگاه ها است اضافه کرد: مجموعه استانداری و فرمانداری های استان تهران در جهت تأمین تسهیلات و حمایت و پشتیبانی از تولیدی ها نهایت تلاش و حمایت را خواهند داشت.
استاندار تهران با تکیه بر این که یکی از برنامه های اصلی استان تهران تمرکز بر رفع موانع تولید است بیان نمود: ایجاد اشتغال و بسترسازی از مهم ترین عوامل دیگر است که باید نسبت به آن توجه ویژه وجود داشته باشد.
منصوری در مورد ایجاد فرصت های شغلی در استان تهران خاطرنشان کرد: با عنایت به زیرساخت های مناسب صنعتی و با کمک به واحدها و فعال شدن تمام ظرفیت ها، شاهد رفع بخشی از مشکل اشتغال خواهیم بود و همه دستگاه ها همچون حوزه صنعت و معدن و حوزه کشاورزی در این حوزه همکاریهای لازم را داشته باشند تا قدم های مؤثری برداشته شود.
منبع:

1400/07/30
23:30:11
0.0 / 5
718
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد