برخورد محیط زیست شهریار با ضایعات سوزی

برخورد محیط زیست شهریار با ضایعات سوزی

به گزارش بکسیها رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار اظهار داشت: با ۱۶ مورد ضایعات سوزی برخورد و نسبت به اطفا و شناسایی عوامل آن اقدام شد.به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا شیدا آکار اظهار داشت: بمنظور نظارت بر فعالیت واحدها و برخورد با تخلفات محیط زیستی و جلوگیری از ایجاد آلاینده های زیست محیطی و پسماندسوزی در سطح شهرستان، گشت و پایش ویژه شبانه روزی واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی شهرستان از شروع آبان ماه سال جاری شروع شده است.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار اضافه کرد: فعالیت این واحدها توسط کارشناسان محیط زیست بصورت شبانه روزی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است و با متخلفان زیست محیطی برخورد قانونی به عمل می آید. به همین دلیل از شروع آبان ماه سال جاری ۹۰ واحد مورد بازدید و پایش قرار گرفته اند که از این تعداد حدود ۷۰ واحد بتن و تفکیک ضایعات بطور مستمر در این روزها پایش شده اند.

وی اضافه کرد: در جریان گشت و پایش های انجام شده شبانه، شش اخطاریه قانونی برای واحدهای دارای آلایندگی هوا در زمان پایش ها صادر و تحویل آنها شده است همین طور در پایش های روزانه از فعالیت تخلیه نخاله در گود معدن شن و ماسه با حکم قضایی جلوگیری بعمل آمده است.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، آکار در آخر اظهار داشت: همچون محورهای مواصلاتی مورد پایش و کنترل کارشناسان محیط زیست، محورهای اصلی شهریار رباط کریم، اتوبان ساوه، شهریار تهران، شهریار چینگر و محدوده ی شهرهای شهریار، اندیشه، شاهد شهر، صبا شهر، وحیدیه، فردوسیه و باغستان بوده که کارشناسان در طول این مدت با ۱۶ مورد ضایعات سوزی برخورد و نسبت به اطفا و شناسایی عوامل آن اقدام نموده اند.

منبع:

1400/08/16
13:12:15
0.0 / 5
797
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد