استاندار تهران عنوان كرد

پیشنهاد تغییر ساعت منع تردد شبانه به ساعت ۲۴

پیشنهاد تغییر ساعت منع تردد شبانه به ساعت ۲۴

بکسیها: استاندار تهران اظهار داشت: قسمتی از مسئله ترافیک به طرح ترافیک برمی گردد از اینرو باید از اول آذرماه ساعت طرح ترافیک به حالت قبل باز گردد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، محسن منصوری در جلسه شورای ترافیک استان تهران اظهار داشت: تبلور ترافیک بیشتر در شهر تهران است، البته قسمتی از مسئله تهران، استانی است چونکه از شهرستان ها بصورت روزانه تردد زیادی به تهران دارند.
وی اضافه کرد: چند پیشنهاد مطرح است که یک پیشنهاد بخشنامه ای و کوتاه مدت و پیشنهاد دیگر بلندمدت است که نیاز به کار کارشناسی دارد، در مورد پیشنهادات بخشنامه ای برخی از اعمالی که انجام شده نیاز به تجدید نظر دارد.
استاندار تهران اشاره کرد: قسمتی از مسئله ترافیک به طرح ترافیک برمی گردد از اینرو از اول آذرماه باید ساعت طرح ترافیک به حالت قبل باز گردد، پس در صورت بازگشایی و یا عدم بازگشایی مدارس از شروع آذر باید ساعت اجرای طرح ترافیک به حالت قبل برگردد.
منصوری اضافه کرد: در مورد طرح منع تردد شبانه نیز نظر کارشناسی به ستاد ملی کرونا مطرح شده و پرهیز از عادی انگاری دلیل استمرار آن می باشد و پیشنهاد این است که ساعت منع طرح تردد شبانه به ساعت ۲۴ منتقل شود.
وی اشاره کرد: باید اقدامات خلاقانه و ناظر به اقدامات عملیاتی در زمینه مترو، حمل و نقل ریلی، ورود و خروج خودرو ها و غیره جهت کنترل ترافیک اعمال شود.
استاندار تهران افزود: استانداران البرز و مازندران مکاتباتی داشتند در خصوص این که طرح های ورودی و خروجی استان با استانهای همسایه هماهنگی ندارد که دراین زمینه باید هماهنگی با استانهای مجاور ایجاد شود. نقاط حادثه خیز در تهران، شرق و غرب استان احصا شده که باید بصورت کمی مطرح شود، در مورد دوربین های مورد نیاز استان، وضعیت بصورت آماری اعلام گردد.
منبع:

1400/08/18
11:26:52
0.0 / 5
865
تگهای خبر: دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد