چمران خبر داد:

ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها

ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها

بکسیها: رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر این که در زمینه مقابله با زباله گردی دست به اقدام اجرائی خواهیم زد تا این مساله تنها در حد حرف نباشد از ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها آگاهی داد.


مهدی چمران در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند مقابله مدیریت شهری با پدیده زباله گردها، اظهار داشت: شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها ورود کرده است؛ اما باید این مساله کمی جلو برود و اقدام درست و موثری صورت بگیرد تا در مورد آن اطلاع رسانی انجام بگیرد. اساسا این معضل هم در بحث مقابله با لطمه های اجتماعی مطرح می شود، اما بصورت خاص خود شورا هم به این بحث ورود داشته است.
وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم برای موضوع زباله گردها به نتایج موثر و عملیاتی برسیم که تنها در حد حرف نباشد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی در مورد نتایج تشکیل قرارگاه اجتماعی و اقدامات اجرائی این قرارگاه اظهار داشت: روند کار قرارگاه اجتماعی را استانداری تهران دنبال می کند و ما هم در کنار سایر دستگاه های عضو با استانداری تهران همکاری می نماییم.

وی افزود: البته در این قرارگاه کل مسائل اجتماعی مطرح و مورد بحث و بررسی و نهایتاً تصمیم گیری قرار می گیرد؛ اما بحث زباله گردها هرچند که مربوط به شهرداری است، اما همه ابعاد آن مربوط به شهرداری نیست و سایر دستگاهها نیز در قبال آن وظایفی برعهده دارند همچون این که باید برای جوانها و بچه هایی که دست به این کار می زنند فکری به حالشان بشود، پس امیدواریم در این عرصه با انجام اقدامات عملی به نقطه مطلوبی برسیم و بعد اطلاع رسانی به شهروندان را انجام دهیم.

منبع:

1400/08/28
14:32:06
0.0 / 5
534
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد