معاون شهردار تهران:

وعده بدون پشتیبانی بودجه ای، نمی دهیم

وعده بدون پشتیبانی بودجه ای، نمی دهیم

به گزارش بکسیها معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران با اشاره به پویش «قرار خدمت» اظهار داشت: موضوعی که در بازدیدهای هفتگی از مناطق توجه زیادی به آن می شود، این است که قول و وعده ای که پشتیبانی نداشته باشد، ندهیم.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، لطف الله فروزنده درباره بار مالی احتمالی بازدیدهای هفتگی از مناطق در قالب پویش «قرار خدمت» توضیح داد: قبل از بازدید از هر منطقه، نشستی با حضور شهردار تهران، شهردار منطقه و معاونان برگزار و بررسی می شود که شرایط بودجه ۱۴۰۰ در منطقه مورد بازدید چگونه است و چه پروژه هایی انجام نشده و یا نیمه کاره است.
وی ادامه داد: همین طور امکان این که اولویت بندی این پروژه ها وجود دارد یا نه بررسی می شود و قبل از آن هم اگر برای پروژه ای در بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران اعتباری در نظر گرفته شده باشد، تسریع در اتمام آن پروژه دنبال می شود.
معاون شهردار تهران، افزود: ممکنست در بعضی مناطق هم پروژه های جدیدی هم تعریف شود، اما اعتبار آن در بودجه دیده نشده است، بدین سبب به جهت اینکه در بودجه سال ۱۴۰۱ لحاظ شود، برنامه ریزی می شود.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، فروزنده با اشاره به اینکه گره خیلی از مسائل در منطقه باز می شود، اظهار داشت: خیلی از مشکلات مربوط به مسائل میان مالی و اداری با بودجه یا مالی و اداری با شهرسازی و معماری است که یکسری تصمیمات هم در این رابطه گرفته می شود. خوشبختانه موضوعی که در بازدیدهای پویش «قرار خدمت» توجه زیادی به آن توجه می شود، این است که قولی که پشتیبانی نداشته باشد، ندهیم. درواقع اگر قول و یا وعده ای از طرف مدیریت شهری داده می شود یا باید در بودجه ۱۴۰۰ باشد و اگر هم نباشد برای سال ۱۴۰۱ برنامه ریزی انجام می شود.
منبع:

1400/08/29
20:43:24
0.0 / 5
868
تگهای خبر: پروژه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد