رئیس سازمان اورژانس كشور:

تصادف ۱۱۸ اتوبوس در جاده های کشور

تصادف ۱۱۸ اتوبوس در جاده های کشور

رییس سازمان اورژانس کشور بابیان این که 118 اتوبوس طی سال جاری گرفتار سانحه جاده ای شدند، اظهار داشت: تصادفات اتوبوس 62 درصد در کشور رشد داشته استبه گزارش بکسیها به نقل از مهر، جعفر میعادفر غروب پنج شنبه در حاشیه بازدید از پایگاه اورژانس هوایی سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان این که طی سال جاری ۱۱۸ اتوبوس در طول محوهای مواصلاتی کشور گرفتار سانحه تصادف شدند، اظهار داشت: با توجه به این که هر اتوبوس بالای ۳۰ مصدوم، مجروح یا فوتی دارد تا رسیدن اورژانس و نیروهای امدادی زمانی طول می کشد تا کار امداد و نجات صورت گیرد.
وی بابیان این که این رقم نسبت به زمان مشابه سال قبل ۶۲ درصد رشد داشته است، اضافه کرد: اورژانس ها در فاصله ۴۰ کیلومتر به ۴۰ کیلومتر قرار دارد اما گاهی تا رسیدن آمبولانس به مقصد در صورت بروز حادثه دیگر سرویس دهی به مردم منطقه با مشکل مواجه می شود.
رئیس اورژانس کشور بابیان این که وجود موتورلانس ها می تواند به حل این مساله کمک نماید و در صورت بروز بحران و مسدود شدن جاده خودرا به محل حادثه برساند، اظهار داشت: با کمک دولت و مجلس امیدواریم تامین بودجه این مساله به زودی تامین و هزار دستگاه از این نوع آمبولانس ها خریداری شود.
میعادفر بابیان این که اورژانس کشور نیازمند نوسازی است، اشاره کرد: با تحقق این مساله تا آخر سال جاری می توانیم شاهد تحقق این مساله نیز بود و خدمت رسانی به مردم نیز تسریع خواهد یافت.
وی کمبود نیروی انسانی در زمینه اورژانس پیش بیمارستانی چالش جدی بشمار می رود که باید حل آن در دستور کار باشد، اضافه کرد: باوجود همه این تفاسیر مجموعه اورژانس پیش بیمارستانی و تکنسین های فوریت های پزشکی تمام توانمندی های خودرا برای خدمت رسانی مطلوب به بیماران و مصدومان خصوصاً در وضعیت شیوع ویروس کرونا به کار گرفتند.

1400/09/04
20:56:48
0.0 / 5
720
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد