فرمانده پایگاه دریابانی ماهشهر:

بیشتر از ۶۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در خوزستان کشف شد

بیشتر از ۶۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در خوزستان کشف شد

فرمانده پایگاه دریابانی ماهشهر اظهار داشت: بیشتر از ۶۶ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش یک میلیاردریال در آب های ساحلی خوزستان کشف شد.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سرهنگ اکبر راشدنیا در اینباره اظهار نمود: در جهت طرح تشدید کنترل نوار مرزی و پیشگیری از خروج سرمایه های ملی و هرگونه قاچاق، مأموران پایگاه دریابانی ماهشهر در نتیجه ساعت ها کار اطلاعاتی موفق به شناسایی ۴ فروند شناور صیادی و تجاری حامل سوخت قاچاق در سواحل شمالی خلیج فارس شدند.
وی اضافه کرد: مأموران با اعزام بموقع و پایش دقیق و گشت زنی هدفمند محل در منطقه، ۴ فروند شناور حاوی ۶۶ هزار و ۲۵۸ لیتر سوخت را که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهای حوزه خلیج فارس در مخازن مخفی جاساز شده بود، کشف کردند.
فرمانده پایگاه دریابانی ماهشهر با اشاره به اینکه ۱۵ نفر متهم در این عملیات ها دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی سوخت کشف شده را بالغ بر یک میلیاردریال برآورد کردند که بعد از تکمیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان تحویل مراجع ذی صلاح شدند.
سرهنگ راشدنیا اظهار داشت: اعمال سودجویانه قاچاقچیان علاوه بر ضربه به اشتغال و تولید داخلی سبب خروج سرمایه های ملی می شود که تبعات جبران ناپذیر اجتماعی را به همراه دارد؛ بنابراین مرزبانان خوزستان با عزم جدی با این پدیده برخورد خواهند کرد.

1400/10/24
12:57:44
0.0 / 5
657
تگهای خبر: سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد