توجه به ساخت بزرگراه شوشتری در بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران

توجه به ساخت بزرگراه شوشتری در بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران

رییس کمیته عمران شورای شهر تهران از توجه به بودجه ساخت بزرگراه شهید شوشتری در لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران آگاهی داد.


محمد آقامیری در گفت و گو با ایسنا، در مورد ساخت بزرگراه شوشتری اظهار داشت: یکی از اولویت های مدیریت شهری فعلی، اتمام پروژه های نیمه تمام فعلی است.
وی اظهار داشت: ساخت بزرگراه شوشتری از سال های قبل بر زمین مانده و متاسفانه در بودجه سال ۱۴۰۰ اصلا کد پروژه برای این بزرگراه در نظر گرفته نشده بود.
آقا میری با اعلان اینکه در لایحه بودجه سال۱۴۰۱ شهرداری ردیفی را برای ساخت بزرگراه شوشتری در نظر گرفته، اضافه کرد: البته پیشنهاد اعتباری شهرداری در کمیسیون های تخصصی بررسی نشده اما امیدواریم شرایطی فراهم گردد تا حداقل فاز اول این بزرگراه در سال آینده شروع شود و کمک خواهیم کرد که این پروژه بزرگ و موثر به سرانجام برسد.
به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، بیش از ۱۲ سال است اجرای طرح بزرگراه شهید شوشتری که از محدوده بزرگراه امام رضا(ع) به انتهای بزرگراه رسالت منتهی می شود و حدود ۱۶ کیلومتر طول دارد، از طرف شهرداری کلید خورده است. قسمتی از این پروژه از پارک ملی سرخه حصار عبور می کند و هنوز پیوست محیط زیستی ندارد و متوقف مانده است.1400/11/04
11:18:05
0.0 / 5
809
تگهای خبر: پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد