معاون استاندار تهران:

درج قیمت در نانوایی ها الزامی است

درج قیمت در نانوایی ها الزامی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اظهار داشت: برخورد قاطع و قانونی با نانوایی هایی که دارای سطح بهداشتی نامطلوب، ساعات کار نامنظم، افزایش قیمت و برخورد نامناسب با مردم هستند، تشدید می شود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، حشمت اله عسگری در جلسه کارگروه آرد و نان استان با انتقاد از عملکرد اتحادیه نانوایی های استان اظهار داشت: روند نظارت بر نانوایی ها مطلوب نمی باشد و همین موضوع سبب شده در اجرای مصوبات کارگروه آرد و نان استان سهل انگاری شود.

وی با اشاره به ضرورت درج قیمت ها در نانوایی ها اضافه کرد: اتحادیه نسبت به تهیه بنر با فرمت های یکسان و درج قیمت و شماره تلفن رسیدگی به شکایات شهروندان اقدام و نانوایی ها را به نصب آن در دید انظار عمومی مکلف نماید.

معاون اقتصادی استاندار تهران با اشاره به بازدارنده نبودن برخی قوانین در جلوگیری از تکرار تخلفات نانوایی ها افزود: علاوه بر احکام تعزیراتی اداره غله، جهاد کشاورزی و صمت از همه ظرفیت های قانونی در اختیار برای جلوگیری از تخلفات استفاده نمایند و در مورد حجم تخلف نانوایی ها این سه دستگاه به یک اجماع نظر برسند و مبنا از یک روز به ده روز آرد مصرف شده در آخرین دوره تحویلی افزایش یابد.

عسگری با اشاره به ضرورت ساماندهی نظارت مستمر بر نانوایی ها اظهار داشت: برخورد قاطع و قانونی با نانوایی هایی که دارای سطح بهداشتی نامطلوب، ساعات کار نامنظم، افزایش قیمت و برخورد نامناسب با مردم هستند تشدید شود و بصورت مستمر به اطلاع عمومی رسانده شود.

ایشان سپس راه اندازی سامانه یکپارچه سازی نانوایی ها از ۲۵ بهمن ماه را اتفاق خوبی در روند رسیدگی و نظارت بر نانوایی ها دانست و اضافه کرد: با تدابیر اتخاذ شده در حمل آرد به نانوایی های سطح استان با مشکلی مواجه نمی باشیم.

معاون اقتصادی استاندار تهران با تاکید بر روند بهسازی کارخانجات آرد، اظهار داشت: اجرای این مصوبه در سطح استان تهران در اولویت است و کارخانجاتی که مبادرت به نوسازی و به روزرسانی تجهیزات و ماشین آلات خود نکنند در اختصاص سهمیه به آنها برمبنای مصوبات تجدید نظر خواهد شد.
1400/11/04
22:03:11
0.0 / 5
1097
تگهای خبر: تلفن , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد