استاندار خراسان رضوی:

نظام اسلامی زمینه ساز درخشش بانوان در جامعه شد

نظام اسلامی زمینه ساز درخشش بانوان در جامعه شد

به گزارش بکسیها استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: قبل از انقلاب فضای جامعه برای زنان خطرناک بود اما به برکت نهضت امام خمینی(ره) زمینه برای درخشش بانوان برقرار شد.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، یعقوب علی نظری ظهر چهارشنبه در جمع بانوان مدیر خراسان رضوی با اعلان اینکه استقرار نظام اسلامی فرصت برای شکوفایی زنان در جامعه را فراهم نمود، اضافه کرد: فراهم شدن زمینه و فضای سالم برای حضور زنان در جامعه را مدیون نهضت و اندیشه امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی هستیم.
وی افزود: پس از انقلاب، اندیشه محصور بودن زنان در خانه و محدود بودن آنان و همین طور اندیشه بی بند و باری زنان در جامعه کنار گذاشته شد و این از هنرنمایی امام راحل بود.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: تنفس در فضای مقدس اسلامی نعمت بزرگ است، شرایطی که این نظام برای همه و به خصوص زنان فراهم نموده است یک نعمت الهی است و شکر این نعمت لازم است. زندگی در نظام مقدس اسلامی را باید قدر بدانیم و از این هدیه الهی پاسداری نماییم.
وی اضافه کرد: بانوان ثابت کردند در عین حال که قدرت و توان اعمال مدیریت در جامعه دارند، مدیریت خانواده و تربیت فرزندان را نیز بعنوان یک واحد اجتماعی انجام می دهند.


منبع:

1400/11/07
23:47:28
0.0 / 5
623
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد