سخنگوی شورای شهر عنوان كرد

بررسی لوایح درآمدی شهرداری تهران در جلسه یکشنبه شورای شهر

بررسی لوایح درآمدی شهرداری تهران در جلسه یکشنبه شورای شهر

بکسیها: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی لوایح درآمدی شهرداری و اصلاحیه مصوبه تعیین و گرفتن خسارت حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران در جلسه آتی شورای شهر آگاهی داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی با اشاره به برگزاری پنجاهمین جلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در روز یکشنبه (فردا) اظهار داشت: در این نشست لایحه اصلاحیه مصوبه تعیین و گرفتن خسارت حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: بررسی لایحه حق بهره برداری غرف به تفکیک نوع کاربری در بازارهای میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی و بررسی لایحه نرخ ورودیه و حق توقف (ساعتی ) وسایط نقلیه وارده به میدان مرکزی و میادین فرعی سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری تهران و لایحه بررسی بهای خدمات مدیریت پسماند عادی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد: در ادامه جلسه بررسی لایحه بهای خدمات مدیریت پسماندهای ساختمانی و عمرانی و لایحه بررسی بهای خدمات و چگونگی اعمال نظارت بر جمع آوری و دفع پسماندهای ویژه پزشکی، صنعتی و کشاورزی و بررسی لایحه بهای خدمات تخصصی ایمنی و آتش نشانی به همراه لایحه بررسی بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا (س) نیز در دستور کار اعضا قرار دارد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: همین طور در جلسه آتی شورا بررسی لوایح "نرخ بهای خدمات فعالیت مشاغل سیار و بی کانون" و "اجاره بهاء خدمات کیوسک های عرضه گل و مطبوعات در سطح شهر تهران" و نیز لایحه بهای خدمات سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران نیز در دستور کار اعضای شورا قرار دارد.
نادعلی در آخر اشاره کرد: در جلسه فردای شورای شهر تهران بررسی لایحه بهای خدمات بازدید از برج میلاد و لایحه نرخ بهره برداری از خدمات مجموعه های سازمان ورزشی شهرداری تهران را نیز در دستور کار داریم.
1400/12/07
20:00:49
0.0 / 5
701
تگهای خبر: خدمات , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد