بلیت مجانی خانه موزه های شهرداری تهران در نوروز

بلیت مجانی خانه موزه های شهرداری تهران در نوروز

به گزارش بکسیها رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از فعالیت تمامی موزه های سطح شهر در نوروز اطلاع داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مهرشاد کاظمی ضمن اشاره به برگزاری جلسه ای قبل از شروع سال جدید با سازمان میراث فرهنگی به منظور تعاملی بر بازگشایی موزه های سطح شهر تهران، بیان نمود: در این نشست تاکید شد که تمامی موزه ها در سیزده روز ایام تعطیلات نوروزی برای بازدید عموم باز باشند.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در ادامه افزود: موزه دفاع مقدس در شرایط انتشار کرونا بیشترین رعایت را بر پروتکلهای بهداشتی داشته است و معمولا در روزهای پیک کرونایی غیرفعال بود اما قرار شده است که در روزهای تعطیلات نوروزی برای گردشگران، مسافران نوروزی و شهروندان باز باشد. موزه های رضا عباسی، فرش، ایران باستان، دارآباد و... همگی فعال می باشند.
به قول کاظمی؛ ۶۴ موزه هم در زیرمجموعه شهرداری تهران قرار دارد که تمامی این موزه ها هم فعال می باشند.
وی در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه آیا قیمت بلیت موزه ها در روزهای نوروز افزایش می یابد یا خیر، توضیح داد: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران نرخ بلیت بازدید از موزه از آغاز اردیبهشت افزوده می شود و بازدیدکنندگان می توانند با همان قیمت سال ۱۴۰۰، بلیت موزه ها را تهیه کنند؛ قیمت گذاری در سال ۱۴۰۱ هم باید در شورای سیاستگذاری تعیین شود.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران ضمن اشاره به تاکید شهردار تهران بر این که خیلی از موزه های زیر نظر شهرداری تهران (۶۴ موزه) برای بازدید عموم مجانی باشند، اظهار داشت: خانه موزه های شهرداری تهران به صورت مجانی به شهروندان در روزهای نوروز عرضه خدمات می دهند.
بنا براعلام سایت شهر، کاظمی در انتها خاطرنشان کرد: درضمن موزه سیمین و جلال و اخوان ثالث در ۱۳ روز تعطیلات نوروزی مجانی هستند.
منبع:

1401/01/04
14:14:24
0.0 / 5
596
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد