مدیرعامل شركت شهر سالم شهرداری تهران عنوان كرد

حرکت به سمت دانش بنیان شدن مراکز بهداشتی و درمانی شهرداری تهران

حرکت به سمت دانش بنیان شدن مراکز بهداشتی و درمانی شهرداری تهران

مدیرعامل شرکت شهر سالم ضمن اشاره به نام گذاری سال ۱۴۰۱ بعنوان سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین، بر حرکت شرکت شهر سالم و مراکز بهداشتی و درمانی شهرداری به سمت دانش بنیان شدن تاکید نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، امیر نورمحمدی در دیدار با روسای درمانگاه های شهرداری تهران اظهار داشت: شرکت شهر سالم و مراکز بهداشتی و درمانی تحت نظر آن باید به سمت دانش بنیان حرکت نماید و دراین زمینه اتاق های فکر در موضوعات مورد نیاز راه اندازی خواهد شد. همین طور در این راستا باید به دنبال همکاری با دانشگاه ها برویم.
وی درباره دیگر برنامه های خود در سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: سال پیش رو باید برای ما سال تحول باشد. تکریم کارکنان و بازنشستگان و ارتقاء خدمات بهداشتی باید محور تحولات امسال قرار گیرد.

نورمحمدی با اشاره به سخنان شهردار تهران در نشست فصلی اخیر با مدیران شهرداری افزود: فعالیت ما در سه فاز کاری تقسیم می شود که از فاز کوتاه مدت یعنی ساماندهی عبور کرده ایم و در ابتدای فاز میان مدت قرار داریم و باید برای فعالیت بلندمدتمان نیز برنامه ریزی نماییم.

مدیرعامل شرکت شهر سالم در تشریح کارهای فاز نخست اظهار داشت: در ماه های اول مدیریت جدید بدهی ها، سررسید پرداخت خریدهای اعتباری ابتدای سال و انباشت غیرمتعارف نیروها جزو بحران های اصلی شرکت بود که توانستیم با کمک تک تک همکاران، ۶۰ درصد بدهی ها را تا آخر سال پرداخت نماییم و پرداخت حقوق و دستمزدها هم بدون تغییر و حتی افزایش در بعضی موارد بطور منظم صورت گرفت.

وی با اشاره به استخراج نقاط قوت و ضعف درمانگاه ها در دوره سه ماهه گذشته، اشاره کرد: رویکرد مالی ما در سال جدید به مراکز، هزینه-درآمد است و طوری برنامه ریزی کرده ایم که هر مرکز نسبت به درآمدی که دارد بتواند هزینه کند و کادر درمانی آن مرکز از مواهب مالی افزایش درآمد برخوردار شوند.
مدیرعامل شرکت شهر سالم رویکرد میان مدت خودرا «توسعه خدمات بهداشتی و درمانی» عنوان نمود و افزود: با تلاش هایی که صورت گرفت، بودجه درمانی از ۲۷۰میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ به ۴۰۰میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ افزایش پیدا کرد. این جهش در بودجه که برای اولین در این حجم اتفاق می افتد، پایه خوبی برای توسعه خدمات خواهد بود.

وی افزود: حفظ پزشکان متخصص با وجود مشکل تعرفه دولتی، فرسایش تجهیزات به ویژه در بخش دندان پزشکی و مسائل ایمنی ساختمان های درمانگاه ها همچون چالش های پیش رو در سال ۱۴۰۱ است که با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش و همدلی روسای درمانگاه ها ان شاءالله برطرف خواهد شد.

طبق گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، در ادامه این جلسه محمود امانی معاون درمان شرکت و همین طور روسای درمانگاه ها به طرح نظرات و مشکلات خود پرداختند.
منبع:

1401/01/17
21:42:21
0.0 / 5
634
تگهای خبر: خدمات , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد