رفع اشکال آبگرفتگی انهار خیابان ولیعصر

رفع اشکال آبگرفتگی انهار خیابان ولیعصر

بکسیها: معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 از همکاری این منطقه با شهرداری منطقه یک برای رفع اشکال آبگرفتگی انهار شرقی و غربی محور خیابان حضرت ولیعصر (عج) آگاهی داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مهدی وارسته با بیان این مطلب اظهارکرد: باتوجه به آبگرفتگی انهار شرقی و غربی محور خیابان حضرت ولیعصر( عج) در ایام بارانی، این مساله در جلسه ای فرامنطقه ای و با حضور مسئولان شهری مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: باتوجه به قرارگیری محل اجرای پروژه در محدوده منطقه یک، تصمیم گرفته شد این طرح با همکاری دو منطقه به اجرا درآید.

وارسته اشاره کرد: در این نشست مقرر شد، موضوع آبگرفتگی این نهر با حفر کانال یا لوله گذاری از ضلع شمال به جنوب و در امتداد انهار غربی خیابان ولیعصر (عج) وارد کانال ولنجک در ضلع جنوبی غربی رفع انسداد شود.

گفتنی ست این جلسه با حضور حمید جوانی، شهردار منطقه ۳، محمد فیاض، مدیرکل فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها و مدیران زیر مجموعه در سازمان مشاور و خاکریز آب و همین طور معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک و شرکت آب مشاور طرح معاونت این منطقه بررسی گردید.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳؛ در این نشست بررسی موضوع آبگرفتگی نهر محور خیابان حضرت ولیعصر(عج)، قرار شد که منطقه ۳ نسبت به طراحی مسیر ادامه دهد و همین طور منطقه یک نیز استعلامات لازم را گرفتن کند. این نهر از منطقه یک و در تقاطع خیابان پارک وی به محدوده منطقه ۳ سرریز می شود که با پیگیری های به عمل آمده، دست طراحی و استعلامات تاسیساتی زیرسطحی آن مورد بررسی قرار گرفت.
منبع:

1401/02/26
10:06:01
0.0 / 5
626
تگهای خبر: پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد