در پی برگزاری نشست های مشترك سازمان ورزش و شهرداران مناطق؛

۱۳ مجموعه ورزشی تعطیل تهران، به چرخه خدمت بازگشتند

۱۳ مجموعه ورزشی تعطیل تهران، به چرخه خدمت بازگشتند

بکسیها: معاون فنی و اجرائی سازمان ورزش شهرداری تهران از تعمیر و راه اندازی 13 مجموعه ورزشی تعطیل شده در پایتخت آگاهی داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، در پی برگزاری نشست های مشترک بین مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و شهرداران مناطق ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۴، ۱۵، ۱۷، ۱۹ و ۲۰، تعمیر و راه اندازی مجموعه های ورزشی تعطیل شده در دستور کار سازمان ورزش قرار گرفت.
سیدمهدی سیدعلی معاون فنی و اجرائی این سازمان با ارائه گزارشی در این جهت گفت: در پی تعاملات انجام شده، تعمیر و بازگشایی ۷ مجموعه ورزشی در منطقه ۱۵ شهرداری به انجام رسید. بر این اساس، مجموعه های ارسنجانی، مینابی، آزادگان، شهدای رضویه، شهدای مشیریه، شهدای افسریه و شهید نباتی تعمیر و در خدمت شهروندان منطقه قرار گرفتند.
وی ادامه داد: در منطقه ۱۷ نیز مجموعه ورزشی امام سجاد مقابل السلام بطور کامل، تعمیر و به چرخه خدمت بازگشت.
به گفته ی ایشان، در منطقه ۲۰ نیز با تعمیر اساسی مجموعه های سیدالکریم، الزهرا ۵۵ و سلمان فارسی، شهروندان ساکن این منطقه بار دیگر از خدمات ارائه شده ورزشی بهره مند شدند.
معاون فنی اجرائی سازمان ورزش در بخش دیگری از اظهارات خود به تعمیرات در ۹ مجموعه ورزشی شامل: خلیج فارس در منطقه ۱۸، ایثار و آزادگان؛ هر دو در منطقه ۸، شهید کاظمی در منطقه ۵، الزهرا ۵۳ در منطقه یک، متوسلیان در منطقه ۱۲، غدیر در منطقه ۲۲ و پردیس در منطقه ۱۱ اشاره نمود.
سیدعلی تاکید کرد: این اقدام، پاسخ به مطالبات ورزشی شهروندان به ویژه در مناطق محروم شهر است که در پی تعامل و نشست های مکرر مدیرعامل سازمان ورزش با شهرداران مناطق به بار نشسته و با تخصیص اعتبارات و کمک طرفین، به انجام رسید تا گامی مؤثر و محکم برای توسعه سلامت، ورزش و نشاط در محلات مختلف پایتخت برداشته شود.
وی اشاره کرد: باتوجه به تعطیلی دو ساله ناشی از شیوع پاندومی کرونا- مطابق ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا- درآمدزایی سازمان ورزش از مجموعه ها نیز بسیار کم شد ولی با این وجود، بنا به رسالت ذاتی سازمان ورزش در خصوص تسهیل استفاده شهروندان از امکانات ورزشی، دامنه این تعاملات گسترده و رایزنی برای تعمیرات اساسی در مجموعه هایی که بهر دلیلی قادر به خدمات دهی به شهروندان نیستند، ادامه خواهد یافت.
راه اندازی موتورخانه، تعویض دیگ های چدنی، تعمیر اساسی کف پوش های سالن چند منظوره، راه اندازی سیستم های سرمایشی و روشنایی، ایزوگام کامل سقف، تعمیر مشعل، تعمیر تشک کشتی و... همچون اقداماتی است که بمنظور بازگشایی مجدد در مجموعه های یاد شده انجام و زمینه حضور ایمن شهروندان را فراهم نموده است.
طبق گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، در فاز دوم این فرآیند عملیاتی، راه اندازی و تعمیرات در مجموعه های مناطق ۱۱ و ۱۵ در دستور کار سازمان ورزش شهرداری تهران قرار گرفته اند.
منبع:

1401/02/28
14:06:17
0.0 / 5
460
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد