انتقاد عضو شورای شهر از ابهامات لایحه جدید ماده ۱۰۰

انتقاد عضو شورای شهر از ابهامات لایحه جدید ماده ۱۰۰

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از ابهامات گوناگون در لایحه جدید ماده 100 آگاهی داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مهدی عباسی ضمن محکوم کردن فیلم توهین آمیز به ساحت امام رضا(ع)، اظهار داشت: جای سوال است که ما چقدر برای امام رضا در عرصه هنر کار کردیم و حالا این کم کاری ها، خودرا نشان داده است.
ایشان سپس با اعلان اینکه در پی وقوع حوادث اخیر و ریزش ساختمان متروپل نباید در بحث طراحی ها گرفتار افراط شویم، اظهار داشت: ما در اجرای طرح و برنامه های ساختمان سازی مشکل نداریم. باید تمرکز و نظارت خودرا در زمینه اجرا بالا ببریم.
وی ادامه داد: در سال ۹۹ صورت جلسه ای فیمابین نظام مهندسی و شهرداری در هفت بند منعقد شد که اگر این تفاهم نامه اجرائی می شد خیلی از مشکلات در مورد سرعت صدور پروانه و نظارت رفع می شد.
عباسی در مورد اصلاح قانون ماده ۱۰۰ نیز اظهار داشت: لایحه جدید ماده ۱۰۰ هم موافق و هم مخالفین جدی دارد و بهتر است در جلسات کارشناسی با این ابهامات و شبهه هایی که وجود دارد بررسی نماییم و از نظر نخبگان در تهران بهره مند شویم.
به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سروری نایب رییس شورای شهر تهران نیز در واکنش به این تذکر اظهار داشت: از شما می خواهم که ابهامات را مکتوب کنید تا برای مجلس ارسال نماییم.1401/03/10
21:15:51
0.0 / 5
645
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد