مدیرعامل شركت شهر سالم عنوان كرد

ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط زائرین حرم امام خمینی

ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط زائرین حرم امام خمینی

به گزارش بکسیها مدیرعامل شرکت شهر سالم با تشریح خدمات بهداشتی و درمانی این شرکت در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) سفارش کرد که عزاداران همچنان رعایت همه پروتکلهای بهداشتی را جدی بگیرند چون که علیرغم کاهش آمار مرگ و میر کرونا، تعداد مبتلاها می تواند افزایش پیدا کند.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، امیر نورمحمدی با گرامیداشت سی وسومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و نهضت ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ اظهار داشت: سال جاری و با افول امواج پیاپی کرونا بعد از دو سال می توانیم این ایام را در حرم مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی گرامی بداریم. با این وجود سفارش ما همچنان به رعایت همه پروتکلهای بهداشتی از جانب زائرین است. چون که هر چند بعد از واکسیناسیون سراسری آمار مرگ و میر کاهش چشم گیری داشته اما آمار مبتلا شدن امکان اوج گیری را دارد.

ایشان در ادامه به همکاری نزدیک شرکت شهر سالم با سازمان بهشت زهرا (س) و اورژانس تهران برای خدمت رسانی در ایام عزاداری اشاره نمود و اضافه کرد: امکانات بهداشتی، درمانی و فوریت های پزشکی شرکت شهر سالم در ایام ۱۳ تا ۱۵ خردادماه در خدمت عزاداران خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهر سالم در توضیح این امر افزود: با فعالیت شبانه روزی همکاران ما یک درمانگاه صحرایی در ضلع شرقی حرم مطهر امام خمینی (ره) تجهیز شده و آماده بهره برداری است و از روز جمعه پزشکان و پرستاران در این مرکز استقرار خواهند داشت. کادر درمانی، واکسیناتورها، کارشناسان بهداشت و تکنسین های اورژانس و آزمایشگاه همچون همکاران متخصص ما هستند که در ایام آتی مسئولیت خدمت رسانی به عزاداران را خواهند داشت.
وی ادامه داد: تمامی آمبولانس ها و موتورلانس شرکت شهر سالم هم در این ایام در بهشت زهرا (س) فعال خواهند بود و هماهنگی های لازم هم با مراکز درمانی تهران جهت انتقال بیماران به آنها انجام شده است.
نورمحمدی در ادامه مقوله های بهداشتی برای مراسم های پرجمعیت را مهم ارزیابی کرد و خبر داد: تیم های بهداشت شرکت شهر سالم از اواسط هفته در بهشت زهرا (س) مستقر بوده اند و بر ایمنی و بهداشت دستشویی ها، چشمه های آبخوری و مواد غذایی را درحال تولید و بسته بندی نظارت داشته اند.
وی با اشاره به اینکه مطابق برنامه این نظارت در زمان مراسم و در هنگام توزیع مواد خوراکی هم ادامه خواهد داشت، افزود: نظارت بر روند خدمت رسانی ایستگاه های صلواتی یکی دیگر از مأموریت های تیم های بهداشت شرکت شهر سالم می باشد.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، نورمحمدی تصریح کرد: انجام رپیدتست کرونا، واکسیناسیون کرونا برای افرادی که دُزهای تکمیلی خویش را دریافت نکرده اند و همینطور توزیع بروشورهایی حاوی مطالب آموزشی با مبحث خودمراقبتی بهداشتی از دیگر خدماتی است که شرکت شهر سالم برای زائرین حرم امام خمینی (ره) در دستور کار دارد.
منبع:

1401/03/11
23:13:40
0.0 / 5
296
تگهای خبر: آموزش , خدمات , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد